Kviečiame į emocinio kognityvinio konsultavimo mokymus

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras, įgyvendindamas ESF projektą ,,Pedagogų ir švietimo pagalbos specialistų kvalifikacijos tobulinimas” (Nr. 09.2.2-ESFA-V-707-02-0001), kviečia mokyklų, pedagoginių psichologinių tarnybų / švietimo pagalbos tarnybų socialinius pedagogus, psichologus dalyvauti tęstiniuose (40 akad. val.) mokymuose „Emocinio kognityvinio konsultavimo metodo taikymas”, kurie išskaidyti į 3 modulius su pertraukomis (viso mokymosi ciklo trukmė – ne ilgesnė kaip 3 mėn.).

 

Mokymų tikslas – tobulinti specialistų kompetencijas taikyti emocinio kognityvinio konsultavimo metodą sprendžiant vaikams, tėvams, pedagogams kylančius sunkumus šeimoje ir/ar mokykloje.

Daugiau informacijos apie Emocinio kognityvinio konsultavimo metodą ir mokymus rasite čia>>

 

Kviečiame registruotis į mokymus šiuose miestuose:

Utenoje (mokymų datos – 2019 m. vasario  21-22 d., balandžio 4-5 d., gegužės 9 d.)

Tauragėje (mokymų datos – 2019 m. vasario 21-22 d., kovo 21-22 d., balandžio 29 d.)

 

Pageidaujantys dalyvauti 40 akad. val. mokymuose, kviečiami užpildyti dalyvio anketą (Dalyvio anketa>>) ir skenuotą atsiųsti iki 2019 m. sausio 25 d. el. paštu renata.sarkane@sppc.lt. Dalyvių skaičius ribotas, apie atrankos rezultatus bus informuoti tik atrinkti kandidatai. Taip pat jiems bus išsiųsta mokymų programa ir kita aktuali su mokymais susijusi informacija.

Dalyvavimas mokymuose – nemokamas. Mokymų dalyvių maitinimas ir nakvynė apmokama iš projekto lėšų.

Dalyviams bus išduodami Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro pažymėjimai. Pažymėjimas (40 akad. val.) dalyviui bus išduodamas tik sudalyvavus trijuose mokymų moduliuose ir atlikus namų darbus (t. y. praktinis metodo taikymas po pirmojo ir antrojo mokymų modulių).

Kitos naujienos
Naujiena
Informacijos atnaujinimas svetainėje
spalio 17, 2019
Informacijos atnaujinimas svetainėje
Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro veiklas vykdo Nacionalinė švietimo agentūra. Ši interneto svetainė toliau nebus...
Skaityti plačiau
Renginys
Paroda „Mokykla 2019“ kviečia mokytis su visais ir iš visų
spalio 17, 2019
Paroda „Mokykla 2019“ kviečia mokytis su visais ir iš visų
Daugiau informacijos – www.nša.smm.lt ir www.parodamokykla.lt...
Skaityti plačiau
Renginys
Kviečiame į mokymus „Smurtas artimoje aplinkoje: atpažinimas ir pagalba vaikams mokykloje“
rugsėjo 17, 2019
Kviečiame į mokymus „Smurtas artimoje aplinkoje: atpažinimas ir pagalba vaikams mokykloje“
Nacionalinė švietimo agentūra organizuoja mokymus „Smurtas artimoje aplinkoje: atpažinimas ir pagalba vaikams mokykloje“, kurie skirti ikimokyklinio ugdymo įstaigų,...
Skaityti plačiau