An. Geg 17th, 2022

3 pagrindiniai lankelių priežiūros patarimai

Plaukų priežiūra yra bendras higienos ir kosmetologijos terminas, apimantis plaukus, kurie išauga iš žmogaus galvos odos ir kiek mažesniu mastu veido, gaktos ir kitų kūno plaukų. Plaukų priežiūros tvarka skiriasi priklausomai nuo individo kultūros ir fizinių plaukų savybių. Plaukai gali būti dažyti, kirpti, skusti, pešioti ar kitaip pašalinti naudojant tokias procedūras kaip vaškavimas, cukravimas ir sriegimas. Plaukų priežiūros paslaugos siūlomos salonuose, kirpyklose ir dienos SPA, o produktus galima įsigyti ir naudoti namuose.

Tačiau svarbi ne tik plaukų priežiūra, bet ir plaukų aksesuarų priežiūra. Ar kada susimastėte apie tai? Prižiūrite plaukus, o jų aksesuarus apleidžiate net nepagalvodamos, kad tai gali daryti žalą ne tik pačiam aksesuarui, bet ir jūsų plaukams. Netinkamas aksesuaro pasirinkimas gali padaryti žalos plaukams. Pavyzdžiui, nusiperkate plaukų sages, kurios gali stipriai suspausdamos plaukus juos sulaužyti, tuomet susidursite su plaukų lūžinėjimu ir bus sunku suprasti kodėl tai vyksta. Tuomet griebiamės įvairiausių brangiausių vitaminų, skatinančių plaukų augimą ar jų apsaugą.

Šiomis dienomis vienas populiariausias ir dažniausiai nešiojamas aksesuaras yra lankelis. Lankelių pasirinkimas labai platus, nuo spalvų įvairovės iki pločio pasirinkimo. Vienos labiau mėgsta plonus lankelius, kitos – plačius. Vienos yra didelės ryškių spalvų gerbėjos. Kitos minimalistės, norinčios žemės spalvų, kurios nėra išsaukiančios ir ne tokios atkreipiančios dėmesį. Tad keletas patarimų, kaip prižiūrėti šį aksesuarą.

3 pagrindiniai priežiūros patarimai

Rinkitės kokybišką lankelį, kuris nespaudžia už ausų. Taip pat kuris laikosi patogiai, nekrenta. Vienas svarbiausių aspektų, kad lankelis vidinėje pusėje netūrėtų aštrių dantukų, kurie galėtų pešti plaukus ar spausti galvos odą.

Lankelis kurio paviršius yra pagamintas iš medžiagos, nerekomenduojama plauti po srove, nes gali atsiklijuoti detalės. Rekomenduojama tokį lankelį valyti sausu valymu.

Atminkite, kad svarbu ir kaip laikote lankelius. Geriausias patarimas būtų įsigyti jiems skirtą stovelį, ant kurio lankeliai gražiai susikabina, taip jie nesideformuos ir bus visada savo formoje. Žinoma, lankelius galima laikyti ir dėžutėje, taip apsaugosite juos nuo dulkių. Tačiau, nepamirškite, kad svarbiausia juos laikyti švarioje vietoje, taip išlaikysite jų ilgaamžiškumą ir lankelis visada atrodys kaip naujas.

Norint išsirinkti sau tinkamą lankelį, galite užsukti į puslapį paspaudę čia: https://www.ddzone.lt/lankeliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.