7 žingsniai, kaip parašyti tobulą sveikinimą gimtadienio proga!

Gimtadieniai yra ypatinga proga, o dar ypatingesni tampa nuoširdi žinutė iš žmogaus, kuris jums tikrai nyra svarbus. Jei sunkiai sugalvojate tobulą gimtadienio sveikinimą savo mylimam žmogui, pateikiame septynis žingsnius, kurie padės parašyti nepamirštamą gimtadienio sveikinimą.

Žingsnis 1: pradėkite nuo konteksto ar progos – asmeninį gimtadienio sveikinimą sudaro trys dalys – progos paminėjimas, asmeninis palyginimas ir palinkėjimas. Kontekstas arba proga yra ta vieta, kur paminima, kodėl sakomas sveikinimas, pavyzdžiui, „Šią gražią dieną”, „Kai grįžta paukščiai ir žydi gėlės”, „Mano gimtadienio proga”. Konteksto tikslas – sukurti šventinės nuotaikos užuominą, kad gimtadienio dalyvis ar dalyvė kelioms sekundėms pamirštų organizacinius savo šventės rūpesčius.

Žingsnis 2: pridėkite būdvardį – nusprendę dėl konteksto ar progos, pridėkite būdvardį, kuris atspindėtų, kuo ši diena jums ypatinga. Pavyzdžiui, „nuostabus”, „stebuklingas” ir „džiaugsmingas”. Geras būdas įsitikinti, kad jūsų būdvardis tikrai reikšmingas, – pagalvoti, kuo šis konkretus asmuo jums toks svarbus ir unikalus. Kokiais žodžiais galėtumėte jį apibūdinti? Pasinaudokite šiais žodžiais kaip įkvėpimu ieškodami tinkamo būdvardžio savo sveikinimui.

Žingsnis 3: po konteksto ir būdvardžio rašykite palyginimą – analogiją, kuria vienas dalykas lyginamas su kitu, siekiant geriau jį paaiškinti arba išryškinti jo unikalias savybes. Pavyzdžiui, jei sveikinate žmogų, kuris mėgsta gamtą, su gimtadieniu, pabandykite ką nors panašaus: „Gražus kaip saulė po lietaus” arba „Kaip laukinės gėlės atviroje pievoje”. Būkite kūrybingi, bet įsitikinkite, kad palyginimai atspindi ką nors ypatingo apie šio žmogaus asmenybę ar pomėgius, kad sveikinimas būtų tikrai asmeniškas.

Žingsnis 4: įtraukite keletą teiginių – teiginiai – tai teiginiai, kurie prasideda žodžiu „aš” ir kuriais išreiškiama, kaip labai vertinate šį žmogų jo ypatingą dieną (ir visomis kitomis dienomis). Šios afirmacijos turėtų būti konkrečios ir perteikti, kiek daug jie jums reiškia, pavyzdžiui, „Man patinka, koks esi geraširdis ir dosnus”, „Visada esu dėkingas už mūsų draugystę” arba „Labai didžiuojuosi visais tavo laimėjimais” Šis žingsnis neabejotinai suteiks jūsų sveikinimui šiek tiek daugiau šilumos ir emocijų!

Žingsnis 5: Toliau įrašykite savo norą – toliau įrašykite savo linkėjimą jiems jų ypatingą dieną – tai gali būti bet kas, pradedant linkėjimu sveikatos ir laimės ir baigiant prašymu, kad išsipildytų jų svajonės. Rašydami šiuos linkėjimus pagalvokite, kas svarbiausia šiam žmogui jo didžiąją dieną, ir pasistenkite, kad jie nebūtų pernelyg bendri – pridėkite konkrečių detalių, kad jis žinotų, jog tai buvo parašyta būtent jam!

Žingsnis 6: Parašę kiekvieną žinutės dalį, dar kartą ją perskaitykite ir raskite būdų, kaip ją dar labiau suasmeninti, įtraukdami bendrus jūsų abiejų prisiminimus arba tik jums vienam žinomus kuokelius. Taip parodysite jiems, kiek daug minčių įdėta kuriant tokią unikalią žinutę, skirtą tik jiems!

Žingsnis 7: Nepamirškite pabaigoje pasirašyti, pavyzdžiui, meilės ir (arba) meilės slapyvardžiais („Myliu visada”, „Tavo geriausias draugas amžinai” ir pan.), inicialais („Nuoširdžiai tavo „) arba net emoji, jei reikia.

Jei norite, kad jums būtų suteikta galimybė pasveikinti savo artimuosius, galite juos pasveikinti ir su jais pasimatyti: Parašyti nepamirštamą sveikinimą gimtadienio proga nebūtinai turi būti sunku! Paprasčiausiai atlikite šiuos septynis žingsnius, pradedant progos/konteksto paminėjimu, pereinant prie patvirtinančių teiginių ir palinkėjimų, o baigiant pasirašymu ir suasmeninimu, atsižvelgiant į tai, kuo šis asmuo ir šventė yra tokie svarbūs ir ypatingi.

Atsižvelgdami į šiuos patarimus, dabar eikite į priekį ir kurkite gražius sveikinimus, kupinus dėmesingumo ir meilės!