Ar Lietuvos piliečiai gali keliauti į Armėniją?

Lietuvos piliečiams, ieškantiems naujų ir turiningų kelionių įspūdžių, Armėnija yra žavinga kryptis, kupina istorijos, kultūros ir nuostabių kraštovaizdžių. Kadangi šioje Eurazijos valstybėje susilieja senovė ir modernumas, jums gali kilti klausimas, ar jūsų lietuviškas pasas leidžia jums tyrinėti Armėnijos stebuklus. Pasidomėkime išsamiau.

Bevizis režimas Lietuvos piliečiams

Gera žinia keliaujantiems lietuviams: Armėnija pasitinka jus išskėstomis rankomis. Nuo 2011 m. Lietuvos piliečiai, kaip ir kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai, gali keliauti į Armėniją be vizų iki 180 dienų per metus. Tai reiškia, kad turėsite pakankamai laiko pasinerti į Armėnijos turtus – nuo istorinių vietų iki gyvybingų miestų ir vaizdingų kraštovaizdžių.

Sklandus atvykimas ir buvimas

Atvykę į Armėniją turėsite pateikti galiojantį pasą ir užpildyti migracijos kortelę, kurią gausite pasienio kontrolėje. Ši kortelė tarnauja kaip atvykimo ir išvykimo įrašas jūsų buvimo šalyje metu. Saugokite ją iki išvykimo.

Perženkite sienas

Pastaraisiais metais Armėnija aktyviai gerina savo turizmo infrastruktūrą, kad pritrauktų lankytojų iš viso pasaulio, įskaitant Lietuvą. Turtinga šalies istorija, šiltas svetingumas ir įvairus kultūrinis gyvenimas daro ją viliojančia šalimi tiems, kurie ieško unikalių patirčių.

Susisiekimas tiesioginiais skrydžiais

Tiesioginiai skrydžiai tarp Lietuvos sostinės Vilniaus ir Armėnijos sostinės Jerevano leidžia patogiai ir lengvai keliauti tarp šių dviejų šalių. Nuo [įrašyti metus] [įrašyti aviakompanijos pavadinimą] vykdo [įrašyti dažnumą] skrydžius, jungiančius šiuos du miestus. Šis tiesioginis susisiekimas dar labiau palengvina Armėnijos lobių tyrinėjimą Lietuvos keliautojams.

Apimdami kelionę

Planuodami kelionę iš Lietuvos į Armėniją, pasinerkite į turtingą šalies kultūros paveldą, tyrinėkite senovinius vienuolynus, mėgaukitės gardžiais armėniškais patiekalais ir grožėkitės kvapą gniaužiančiais Kaukazo kalnų peizažais.

Nesvarbu, ar Jus traukia Armėnijos istorinės vietos, gyvybingi turgūs, ar gamtos grožis, Lietuvos pilietybė atveria duris į atradimų ir ryšių pasaulį. Taigi susikraukite lagaminus, pasiruoškite praturtinančiai kelionei ir leiskitės į nuotykį, kuris sujungia sienas ir kultūras.