Ar pilvo plastika sudėtinga procedūra?

Kiekviena moteris nori turėti plokščią pilvuką, todėl neretai ryžtasi plastinei operacijai, vadinamai pilvo plastika arba abdominoplastika, padedančia efektyviai pakoreguoti taliją ir išryškinti linijas. Šios plastinės operacijos metu yra sutvarkomi prasiskyrę pilvo raumenys, kurie deformuojasi nėštumo metu. Taip pat pašalinamas riebalų ir odos perteklius apatinėje pilvo dalyje. Tokio tipo plastinė operacija yra kompleksinė, nes šalia abdominoplastikos yra atliekama ir liposakcija (riebalų nusiurbimas). Jų metu yra taikoma pilna narkozė ir pacientas nejaučia jokio skausmo. Chirurginis pjūvis yra atliekamas apatinėje pilvo dalyje, tad ta vietą dengia apatiniai rūbai ir niekas nepastebės, jog jūs turite randą, kuris su laiku visiškai išblunka. Abdominoplastika yra atliekama tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, pastarasis būdas yra taikomas, esant nutukimo atvejams, kuomet reikia pašalinti didesnį kiekį audinių (odos ir riebalų perteklių).

Po atliktos plastinės operacijos yra uždedami specialūs tvarsčiai bei speciali apranga, kad greičiau sugytų audiniai ir nesutriktų kraujotaka. Gera žinia yra ta, kad komplikacijų tikimybė yra labai minimali, nes tokio tipo operacijų yra atliekama labai daug. Pats gijimo procesas kiekvienu atveju užtrunka labai individualiai, priklauso nuo asmens amžiaus, kūno masės ir sveikatos būklės. Taip pat būtina sekti chirurgo rekomendacijomis ir atsakingai jas vykdyti, laikinai ribojant fizinį krūvį, sporto treniruotes ir koreguojant mitybos įpročius.

Kaip jau minėjome, klasikinė pilvo plastika yra atliekama pašalinant raumenų prasiskyrimą ir odos perteklių pilvo srityje. Jei staiga netekote daug svorio ir turite odos perteklių pilvo srityje, galima atlikti mažesnės apimties operaciją, pašalinant tik odą ir neliečiant raumenų. Jei yra susikaupęs ir riebalų perteklius, papildomai galima atlikti ir jų nusiurbimą, kuris padės pasiekti dar didesnį efektą ir akivaizdžius rezultatus. Galima rinktis ir daugiau papildomų procedūrų, kurių metu galima pakoreguoti sėdmenis ir šlaunis, taip pastangrinant visą apatinę kūno dalį.  Tokio tipo operacija yra populiari po gimdymo koreguojantis figūrą, tada dar papildomai yra koreguojama ir krūtinė, ji pakeliama arba papildoma natūraliais riebalais, siekiant susigrąžinti jaunatvišką ir patrauklią formą.