Atskleista šaltalankių aliejaus naudą sveikatai

Šaltalankių aliejus yra antioksidantų turtingas aliejus, gaminamas iš šaltalankių krūmo sėklų ir uogų. Šis aliejus tradicinėje kinų medicinoje jau daugelį amžių naudojamas įvairiems negalavimams, pavyzdžiui, odos ligoms ir virškinimo problemoms, gydyti. Tačiau kuo būtent šis aliejus toks naudingas? Panagrinėkime galimą šaltalankių aliejaus naudą sveikatai šiame straipsnyje.

Mitybos profilis

Šaltalankių aliejuje gausu vitaminų ir mineralų, įskaitant vitaminus A, C, E ir K, taip pat omega-3 riebalų rūgščių, omega-6 riebalų rūgščių, karotinoidų (antioksidantų rūšis), flavonoidų (kita antioksidantų rūšis) ir kitų maistinių medžiagų. Jame taip pat yra palmitolio rūgšties (omega 7), kuri padeda apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos.

Vidinis vartojimas

Šaltalankių aliejus gali padėti palaikyti širdies sveikatą, nes mažina blogojo cholesterolio kiekį organizme. Tyrimai taip pat parodė, kad šio aliejaus vartojimas per burną gali padėti sumažinti uždegimą organizme. Tyrimai rodo, kad jis taip pat gali būti naudingas gydant kepenų ligas ir skatinant sveiką virškinimą. Be to, kai kurie žmonės šaltalankių aliejų vartoja sąnarių skausmui mažinti arba regėjimui gerinti.

Išorinis vartojimas

Šaltalankių aliejus, naudojamas ant odos ar plaukų, gali veikti kaip natūrali drėkinamoji priemonė. Jis taip pat gali padėti sumažinti raukšles ir senėjimo požymius dėl didelio kiekio antioksidantų ir vitaminų A ir E. Kai kurie tyrimai rodo, kad dėl priešuždegiminių savybių jis net gali padėti greičiau užgydyti žaizdas. Be to, dėl savo priešuždegiminių savybių jis gali būti naudojamas nedidelėms odos ligoms, tokioms kaip egzema ar psoriazė, gydyti.

Vis dar svarstote, ar verta išmėginti?

Apibendrinant galima teigti, kad šaltalankių aliejus yra galingas antioksidantas, kuris suteikia daug naudos sveikatai, kai vartojamas į vidų arba naudojamas išoriškai ant odos ar plaukų. Jo sudėtyje esantys vitaminai ir mineralai puikiai pamaitina jūsų organizmą ir padeda atrodyti jauniau ir jaustis sveikiau. Be to, ši natūrali priemonė yra saugi vartoti per burną, kai vartojama rekomenduojamomis dozėmis – todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasinaudoti visais jos privalumais.

Įsigyti patogiausia internetu – tai padaryti galite vitberry.lt parduotuvėje, kur galite įsigyti kokybiško šaltalankių aliejaus už konkurencingą kainą. Tad kodėl gi jo neišbandžius ir neįsitikinus, kokią naudą jis teikia jums patiems?