Begrūdis maistas šunims: kuo jis išsiskiria ir kada jo reikia?

Šunims skirto ėdalo asortimentas yra labai didelis. Tai sveikintina, kadangi šunų šeimininkai gali rinktis iš didelės įvairovės ir nesunkiai rasti maisto, subalansuoto ne tik visiems keturkojams, bet ir tiems, kuriuos vargina tam tikri sveikatos sutrikimai. Šio pašaro asortimente iš evet.lt išsiskiria begrūdis maistas šunims.

Kuo ypatingas begrūdis šunų ėdalas?

Pavadinimas leidžia nesunkiai nuspėti, kad kertinis tokio tipo pašaro išskirtinumas – jo sudėtyje nėra grūdų, o šis ingredientas įprastai keturkojų pašare sutinkamas gana dažnai. Taip yra todėl, kad grūdai labai puikus baltymų šaltinis, o baltymai svarbūs gyvūnų energijai, ištvermei. Tačiau begrūdis maistas, kad ir koks geras bebūtų, tinka ne visiems šunims.

Kam reikalingas begrūdis ėdalas?

Jūsų keturkojo racione grūdų sudėtyje neturintis maistas turėtų atsirasti tuomet, jei veterinaras keturkojui diagnozavo alergiją grūdams. O taip tikrai pasitaiko, tad tokiu atveju ir drauge siekiant užtikrinti visavertę bei sveiką šuns mitybą, toks aukštos klasės ėdalas bus puikus pasirinkimas. 

Dar begrūdis maistas bus geras variantas ir tada, kai šuniui reikia gauti daugiau baltymų. Kadangi sudėtyje nėra grūdų, tai naudojami kiti vertingi ingredientai, dėl ko ėdalas tampa labai geru baltymų šaltiniu.