Chalatas – nepamainomas drabužis kiekvienai moteriai

Kiekviena moteris nusipelno jaustis pamaloninta ir ypatinga, o gražus chalatas – puikus būdas tai padaryti. Galite rinktis iš daugybės skirtingų stilių ir modelių, todėl tikrai rasite tinkamą. Šiame straipsnyje pasidalinsime informacija kaip pasirinkti moterišką chalatą tiek sau, tiek kaip dovaną kitam asmeniui.

Kokios yra skirtingos chalatų rūšys?

Yra daug skirtingų chalatų tipų, todėl galite rasti tokį, kuris atitiktų Jūsų poreikius. Štai keletas populiariausių tipų:

  • Šilkiniai chalatai: Šilkas yra prabangi medžiaga, švelni ir puikiai prisitaiko prie odos. Be to, jis yra lengvas, todėl idealiai tinka vasarai. Prie šilkinių chalatų dažnai pridedami atitinkami naktiniai drabužiai, pavyzdžiui, pižamos ar chalatai.
  • Medvilniniai chalatai: Medvilnė yra natūrali medžiaga, pralaidi orui ir sugerianti drėgmę. Ji yra idealiai tinka naudoti šiltesnio klimato šalyse arba vasaros mėnesiais. Medvilniniai chalatai dažnai turi gobtuvą, kad būtų šilčiau.
  • Vilnoniai chalatai: Vilna yra šilta, natūrali medžiaga, puikiai tinkanti žiemai. Ji taip pat labai gerai sugeria drėgmę, todėl idealiai tinka po dušo ar vonios. Vilnoniai chalatai dažnai gaminami su prabangiu kašmyro pamušalu, kad būtų dar šilčiau ir patogiau.

Moteriškų chalatų stilius:

  • Trumpi chalatai: Kaip rodo pavadinimas, šie chalatai siekia šiek tiek aukščiau kelių. Jie idealiai tinka šiltesnio klimato šalims arba vasaros mėnesiais.
  • Ilgi chalatai: Šie chalatai siekia iki kulkšnių arba grindų. Jie idealiai tinka šaltesnio klimato šalims arba žiemą.
  • Chalatai su gobtuvu: Šie chalatai yra su gobtuvu, kuris puikiai tinka papildomai šilumai užtikrinti.
  • Kimono stiliaus chalatai: Kimono stiliaus chalatai – tai surišami chalatai, kurie surišami ties juosmeniu. Jie idealiai tinka tiems, kurie nori labiau prigludusios išvaizdos.

Kaip pasirinkti dydį?

Paprastai siūlomi S-XL dydžių moteriški chalatai. Tačiau kai kurių prekių ženklų dydžių išmatavimai gali šiek tiek skirtis. Rinkdamiesi dydį, geriau būti atsargesniems ir rinktis didesnį dydį, jei nesate tikri. Taip moteris visada galės prisitaikyti su raiščiais ar diržu, jei reikės.

Kaip prižiūrėti chalatą?

Dauguma chalatų pagaminti iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medvilnės ir lino, kurias lengva prižiūrėti. Paprasčiausiai skalbkite skalbyklėje švelniu ciklu vėsiame vandenyje ir pakabinkite išdžiūti. Jei jos chalatas pasiūtas iš šilko, vilnos ar kito švelnaus audinio, geriausia jį profesionaliai išvalyti cheminiu būdu.