Dušo kabinos: kaip išsirinkti protingai?

Dušo įrengimas vonios kambaryje šiais laikais yra gana įprastas dalykas. Jie yra praktiški ir labai stilingi. Tačiau norint išvengti vandens patekimo ant vonios grindų, dušo kabina yra labai rekomenduojama ir tapo populiariu vonios kambario įrengimu. Tai ne vienintelė priežastis, kodėl dušo kabinos yra labai populiarios. Taip pat yra dizainų, tinkančių bet kokios formos ir dydžio vonios kambariams. Turint tiek daug pasirinkimo galimybių, dušo kabinos pasirinkimas gali būti gana sudėtingas. Šiame vadove aptarsime viską, kas susiję su dušo kabinomis, kad būtų lengviau pirkti.

Vonios dydis: kaip išsirinkti dušą?

Prieš pradėdami naršyti dušo kabinos svetaines ir susipainiodami, turite suprasti, kokią erdvę turite. Užduokite sau šiuos klausimus: kur norėtumėte įrengti dušo kabiną? Ar tik keičiate dušą ir norite jį laikyti ten, kur yra? O gal perkeliate dušą į kitą vietą? Sprendžiant, kur jį dėti, apsvarstykite erdvę, reikalingą durims atidaryti, taip pat įsitikinkite, kad atsižvelgiate į esamus įrenginius. Būtinai teisingai išmatuokite plotą. Dėl vieno neteisingo matavimo galite praleisti daugiau laiko ir pinigų bandydami ištaisyti klaidą.

Atlikę išmatavimus, galite pradėti nagrinėti tokias detales kaip kabinos forma, durų stilius ir kt. Renkantis dušo kabiną yra daugybė skirtingų formos variantų. Pasirinkta parinktis priklausys nuo turimos erdvės dydžio ir išplanavimo.

  • Kvadratinės dušo kabinos. Kvadratinės dušo kabinos užima labai mažai vietos, todėl jose telpa mažuose ir dideliuose vonios kambariuose. Paprastai dušas įrengiamas vonios kambario kampe ir prie jo gali būti pritvirtintos įvairios durys.
  • Stačiakampės dušo kabinos. Stačiakampės dušo kabinos paprastai užima daugiau vietos nei kvadratinės formos. Tačiau jei turite vietos, stačiakampė dušo kabina yra labai prabangus pasirinkimas, suteiksiantis daug vietos mėgautis dušu. Paprastai stačiakampiai korpusai dedami kampe prie dviejų sienų arba prie vienos sienos su dviem šoninėmis plokštėmis.
  • Kvadrantinės dušo kabinos. Kvadrantinės dušo kabinos yra puiki alternatyva aukščiau išvardytoms. Kvadrantinės dušo kabinos gražiai išsilenkia vonios kambario kampe. Dušai skirti maksimaliai padidinti jūsų erdvę, paprastai yra suporuoti su stumdomomis dušo durimis.
  • Offset kvadranto dušo kabinos. Offsetinio kvadranto dušo kabinos yra šiek tiek didesnės nei kvadranto modeliai. Ofsetiniai kvadrantai taip pat yra erdvesni, nes juose naudojama didesnė vienos sienos dalis, o tai reiškia, kad jie puikiai tinka tiems, kurie nori savo dušo kabiną paversti pagrindine vonios kambario dalimi.

Įeinami dušai: ar tai prabangus pasirinkimas?

Dušas kiekvienam vonios kambariui suteikia prabangos ir yra idealus pasirinkimas drėgnoms patalpoms. Yra keletas dušų variantų. Paprastai juose yra  fiksuota dušo sienelė, skirta atviresniam dušui. Dušo kabina yra visa dušo kabina, kurioje taip pat yra atraminės plokštės ir padėklas (dušo grindys). Kartu tai sukuria „kabinos“ išvaizdą. Visi vidiniai paviršiai yra sandarūs, todėl iš įrenginio nepatektų vanduo. Dušo kabinos gali būti su padėklu ir be jo. Tačiau  dažnai pirmenybė teikiama dušo padėklams, nes jie skirti sumažinti vandens nutekėjimą. Įsitikinkite, kad dėklas yra tinkamo gylio ir tipo (kairiarankis arba dešinysis), kad tiktų jūsų korpusui.

Tikimės, kad jums patiko ir sužinojote ką nors naujo. Jei šiuo metu ieškote  dušo kabinos,  atminkite, kad Zuza turi platų asortimentą. Nesvarbu , ar tai kompaktiška dušo kabina mažam vonios kambariui , ar  stačiakampė kabina didesniam vonios kambariui,  jie siūlo tiek daug galimybių, kad tikrai rasite tai, kas jums patinka.