Geriausi audiniai vasarai

Kai oras šiltas, visiems norisi išsinerti iš varžančių šiltų drabužių ir jaustis laisvai. Teisingas audinių pasirinkimas vasaros sezonui yra labai svarbus – vilkint lengvus ir orui laidžius drabužius galima išvengti papildomo prakaitavimo, karščio bangų ir nemalonaus perkaitimo jausmo. Čia aptarsime, kokie audiniai internetu yra geriausi įsigyti, jei norite atnaujinti savo vasarinį garderobą.

Medvilnė

Ko gero, vienas populiariausių ir visų mėgstamas audinys. Ne veltui mūsų spintose tūno tiek daug medvilninių drabužių: kelnių, suknelių, sijonų, marškinių ir marškinėlių. Jos galima rasti įvairiausių spalvų ir raštų: apsidairykite internetinėse audinių parduotuvėse. Audiniai internetu yra ypač patogus būdas atsinaujinti medvilnės atsargas.

Medvilnė yra natūralaus pluošto audinys, kuris leidžia orui lengvai cirkuliuoti ir judėti per audinį. Taip užtikrinamas pastovus vėsaus oro srautas, kuris juda per visą kūną ir gerai išdžiovina drėgmę. Jei medvilnė yra geros kokybės, ji greitai sugeria prakaitą, greitai atvėsina iškaitusias vietas. Svarbu paminėti, kad medvilnė greitai glamžosi,kas gali pridėti papildomai laiko, norint susiruošti išeiti iš namų. Kartais medvilnė maišoma su poliesteriu, sintetiniu pluoštu, kuris visiškai nesiglamžo. Toks drabužis gražiai kris ant kūno ir jį bus lengviau prižiūrėti. Be to, karščių metu rekomenduojama rinktis šviesios spalvos medvilnės audinius, taip išvengsite aiškiai matomų prakaito dėmių, nes medvilnės audinys, sugerdamas drėgmę, pasunkėja. Mes rekomenduojame pirkti medvilnės audinius internetu, taip sutaupysite daug brangaus laiko. Natūralūs ir maišyti audiniai internetu puikiai pasitarnaus, ieškant naujo įkvėpimo vasaros drabužiams.

Linas

Linas – dar vienas itin populiarus natūralaus pluošto audinys. Jis leidžia kūno šilumai lengvai pasišalinti, dėl ko neperkaistame. Vienos stipriųjų lino savybių, kaip ir medvilnės, yra drėgmės sugeriamumas. Be to, linas labai greitai džiūsta. Jis tikrai neprilips prie odos, dėl ko galėsite jaustis patogiai net ir karščiausią vasaros dieną. Šviežias lininis drabužis yra labai glamžus, tad jį reikia kruopščiai išlyginti, prieš apsirengiant. Vėlgi, jei linas bus sumaišytas su kokiu sintetiniu pluoštu, jis glamžysis mažiau. Svarbu tai, kad kuo daugiau linas yra skalbiamas, tuo labiau jis minkštėja, ko pasekoje, kuo ilgiau nešiosite liną – tuo jis taps minkštesnis, mažiau glamžysis ir bus mielesnis odai. Jei keliaujate, ir su savimi neturite lygintuvo ar garinimo prietaiso, palikite lininį drabužį kaboti duše, kol maudotės – vandens garai jį puikiai išlygins.