Geriausi guminiai batai moterims ir vyrams

Nesvarbu, ar einate miesto šaligatviais, braidžiojate prie vandens telkinio ar tiesiog einate per stiprų lietų –  turime keletą rekomendacijų, kurios padės apsispręsti ar šie batai iš tiesų yra reikalingi ir kaip juos išsirinkti, kad tiktų būtent jums.

Kam skirti guminiai batai?

Visiškai vandeniui atsparių batų pora gali padėti pajusti laisvę ir užtikrintumą, kad nesvarbu kokios aplinkybės, jūs esate saugus. Nors jie yra ypač naudingi, jeigu gyvenate lietingame regione, kur įprastai rudenį būna drėgnas oras. Guminiai batai yra praktiški. Jie išlieka veiksmingi dar ilgai po to, kai nustoja lyti, ypač kai yra purvas, sniegas, ar tiesiog slidi danga.

Batai nuo lietaus taip pat puikiai tinka atliekant darbus ne namuose, pvz., išnešti šiukšles ar vedžioti šunį, nes į juos labai lengva įsiauti.

Guminiai batai paprastai žymimi kaip vyriški arba moteriški, taip yra lengviau rasti savo stilių. Tačiau lietaus avalynės pasaulyje yra mažai skirtumų tarp batų, pažymėtų kaip „moteriški“ ar „vyriški“, todėl tol, kol batai tinka, bet kokie batai tiks bet kam.

Kam jie skirti: Žmonėms, kurie nori vienos poros itin universalių lauko batų, kuriuos būtų lengva įsiauti ir nusiauti. Šie batai visų pirma veikia kaip batai nuo lietaus, bet taip pat yra patogi trijų sezonų lauko batų pora, kuri gali būti tinkama vaikščioti lauke, jie pakankamai gerai atrodo dėvint mieste. Šie batai yra universalios ir patogios formos.

Guma ne taip patinka pėdoms, kaip oda, todėl reiktų rinktis atsakingai. Platūs ir apvalia nosimi  yra vieni funkcionaliausių guminių batų pasirinkimų. Su jais lengviau vaikščioti, nes jie nevaržo blauzdos judėjimo, taip pat svarbu suapvalintas bato priekis, su juo bus patogiau vaikščioti, kadangi siaura, smailėjanti, nelanksti pirštų nosis trinasi į kojų pirštus, o tai kelia diskomfortą.

Su šiais batais galima netgi važiuoti dviračiu šlapiu oru. Guminiai batai puikiai prilimpa prie pedalų, tačiau o šiek tiek nepageidaujamo judėjimo, nes lietaus batai nelabai apkabina koją. (Puikus lanksčios, vandeniui atsparios ir ne siaubingai atrodančios dviratininkų avalynės derinys lieka sunkiai suprantamas.)

Niekada neturėtumėte su savimi nešiotis nieko, kas negalėtų atlikti bent dviejų skirtingų užduočių (idealiu atveju trijų). Guminiai/lietaus batai puikiai susitvarko su trimis dalykais: patogu vaikščioti, lengvai susidoroja su purvu ir toleruoja drėgną orą. Šie batai buvo sukurti taip, kad visos trys problemos būtų sprendžiamos vienodai ir vienu metu.