Gintaro papuošalai ir šiuolaikinės moters įvaizdis.

Gintaras dažnu atveju kitaip dar vadinamas Lietuvos auksu. Tai yra senovinės lietuvių kultūros simbolis, kuris tapo šiuolaikiniu mados klyksmu. Dabar gintaro papuošalai moterims – tai ne tik puiki dovana, bet ir ypatingas būdas išreikšti savo charakterį ir stilių.

Gintaro papuošalai yra ne tik gražūs, bet ir unikalūs – jie puikiai atspindi moteriškumą. Tai gana magiškas aksesuaras, kuris pabrėžia asmenybės individualumą bei skonį. Pakalbėkime apie juos plačiau:

Juodas ir Baltas gintaras – šių metų TOP’as

Moterys mėgsta gintarą ir todėl, kad jis puikiai dera su įvairiomis spalvomis. Be to, gintaro papuošalai lengvai priderinami prie bet kokio stiliaus. Populiariausi pasirinkimai – juodas ir baltas gintaras. O jie taip pat turi mistinių savybių, kurias – aprašysime netrukus!

  • Juodas gintaras – tai puiki dovana, kuri tinka bet kokiam suaugusiam asmeniui. Juodasis gintaras yra simbolis:· tylos ir ramybės; išminties ir atkaklumo; susitaikymo ir suvokimo .Jis puikiai dera su juoda, sidabrinėmis ar aukso spalvomis. Juodo gintaro papuošalą dėvinti moteris atrodo itin stilinga ir elegantiška.
  • Baltas gintaras – šis akmuo simbolizuoja šviesą, švarią sielą bei meilę. Baltasis gintaras tinka tiems, kurie ieško gyvenimiškos pusiausvyros. Jis dera su visais spalviniais deriniais. Šiuo metu labai populiarūs įvairūs gintaro papuošalai – , karoliai, apyrankės, pakabukai ir pan.

Kaip pasirinkti papuošalus?

Pasirinkdamos gintaro papuošalus, moterys labai daug dėmesio kreipia į kokybę . Gintariniai papuošalai gali būti puiki dovana, kuri tarnaus ne vieną dešimtmetį. Tereikia pirkti gaminius iš patikimų vietų ir tinkamai juos parinkti. Tačiau, mūsų skaitytojai sulaukia dažno klausimo „kaip pasirinkti šiuos papuošalus tiek sau, tiek kitam žmogui“? Pateikiame pagrindines gaires:

  • Pirkdami gintaro papuošalus atkreipkite dėmesį į akmens spalvą ir blizgesį. Kokiam žmogui dovanosite papuošalą ar prie kokios aprangos juos derinsite?
  • Jeigu ketinate pirkti karolius, tada patikrinkite, ar akmuo yra tvirtai pritvirtintas prie raištelio. Tai leis užtikrinti, kad jūsų papuošalas netikėtai nepabyrėtų ir nepasimestų.
  • Pasirinkdami apyrankę, atkreipkite dėmesį į tai, kad ji turėtų būti patogiai ir tvirtai prigludusi prie riešo. Taip jos nepamesite.
  • Jeigu planuojate pirkti pakabuką, tuomet pasirinkite tinkamą grandinės ilgį. Taip papuošalas bus dėvimas komfortiškiau.

Šiuolaikinės moters įvaizdis yra subtilus, per daug neperkrautas ir stilingas. Tai galima pasiekti pasirenkant gintaro papuošalus. Subtilumas visais laikais buvo vertinamas kaip moteriškumo bruožas.