Google ADS ar SEO? Kas apsimoka labiau?

Kuo daugiau skirtingų reklamos galimybių bus suderinta – tuo didesnė tikimybė, kad Jūsų verslas internete bus kur kas labiau matomas. Dažniausiai kaip geriausios, labiausiai dėmesio vertos opcijos, yra minimos SEO paslaugos, taip pat ir Google ads.

Šios dvi opcijos, tinkamai jas atlikus, gali padėti verslui tapti kur kas labiau matomu ir kur kas labiau lankomu internete. Apskritai SEO auditas ir tikslios žinios apie Jūsų svetainę gali padaryti stebuklus. Svarbiausia – imtis priemonių.

Greitas ar ilgalaikis efektas?

Google reklama pirmiausia vertinama dėl to, kad ji padeda pasiekti labai greitą rezultatą. Tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai puslapis yra naujas ir norisi, kad jame kuo greičiau apsilankytų didesnis žmonių skaičius ir būtų galima įvertinti – kokią nauda bus galima pajusti. Tuo tarpu SEO apima naudą, kuri trunka kur kas ilgiau. Tai reiškia, kad nustojus investuoti į reklamą –  vis tiek bus galima pajusti naudą. Tačiau, reikia daugiau laiko, kol galiausiai pavyks pamatyti realius optimizacijos privalumus.

Kaip apskaičiuoti paslaugų kainą?

Tiek viena, tiek kitas reklamos galimybė atsiperka, tad žiūrint į tai, kiek Jums reikės investuoti, pirmiausia reikia tai įvertinti kaip investiciją, kuri atsiperka. Tiek SEO atveju, tiek Google reklamos – jums pirmiausia reikia mokėti specialistui, kuris teikia paslaugas. Taip pat ir nuspręsti dėl investicijų, kurios kinta, tačiau būtinos norint, kad Jūsų puslapis taptų labiau lankomas. Įkainių planą reikia derinti su specialistu, kuris užsako reklamą.

Geriausia yra reklamų derinys

Kai norisi tikrai geriausio efekto – reikia derinti bent jau kelias reklamos galimybes. Ir dažniausiai optimizacija derinama su Google reklama. Šis derinys dažniausiai vadinamas auksiniu, kadangi galima pasiekti efektą čia ir dabar, taip pat, pamatyti ilgalaikę naudą, kuri atsipirks Jūsų verslui.

Tiek Google ads, tiek SEO kaina nėra didelė. Taigi, bet kuriuo atveju abi šios reklamos galimybės dažniausiai yra minimos kaip pačios geriausios ir galinčios padėti pasiekti tikrai našius rezultatus.