Gyvenimas pakrantėje ne tik solidi investicija, bet ir nauda sveikatai

„AK Projektai“ komanda turi didelį parduodamų namų Svencelėje sąrašą. Norime, kad žinotumėte visus privalumus, kuriuos teikia gyvenimas paplūdimio name.

NAUDA SVEIKATAI

Namų ant jūros kranto privalumai neapsiriboja vien tik pačiu turtu; aplinka taip pat teikia daug naudos sveikatai. Natūrali aplinka suteikia daugybę galimybių sportuoti, nesvarbu, ar tai būtų plaukiojimas nuosavame baseine, ar bėgimas privačiu paplūdimio ruožu.

Dėl išskirtinės pakrantės kurortų oro kokybės jausitės išvalyti, o ramybėje ir tyloje paplūdimio vilose galėsite gerai išsimiegoti.

JŪROS VANDUO IR JŪROS ORAS… NAUDINGI KŪNUI IR SIELAI

Tyrimai rodo, kad bangų garsas keičia smegenų bangų pobūdį, ramindamas jus į gilią ramybės ir atsipalaidavimo būseną. Toks atsipalaidavimas gali padėti atgaivinti protą ir kūną.

SAULĖ GERAI SAVIJAUTAI

Dar vienas sveikatai naudingas gyvenimo paplūdimio name ar paplūdimio sklype privalumas, žinoma, yra pats paplūdimys. Kai gulime paplūdimyje, saulės spinduliai yra padidėję ir taip atpalaiduoja. Taip yra todėl, kad saulės šiluma veikia mūsų endokrininę sistemą Šios natūralios geros savijautos cheminės medžiagos skirtos tam, kad jaustumėmės atsipalaidavę ir mažiau įsitempę.

VAIZDAI

Vienas iš tikrųjų paplūdimio namų privalumų turi būti vaizdas. Kai tarp jūsų vilos paplūdimyje ir putojančio vandenyno nieko nestovi, panorama neabejotinai bus įspūdinga. Architektai žino, kaip tai svarbu, todėl daugelyje parduodamų paplūdimio namų yra dideli langai ir platus užstatymas.

GYVENIMAS

Kai aplink jūsų paplūdimio namą gausu gamtos grožio, norisi išeiti į lauką. Gyvenimas iš vidaus į išorę priklauso nuo jūsų sodų apželdinimo ir paties sklypo dizaino.

SOLIDI INVESTICIJA

Vila paplūdimyje gali būti naudinga ne tik jūsų finansams, bet ir sveikatai. Akivaizdžiausia piniginė nauda – galimybė nuomotis atostogoms. Paplūdimio vieta ne tik turės paklausą ištisus metus, bet ir dėl savo išskirtinumo leis gauti geresnes nuomos kainas.

Paplūdimio namas yra saugi investicija į atostogų namus, nes jo žavesio negali sugadinti statybos projektai ar plėtra. Turint omenyje galimybę gauti pajamų ištisus metus, o ateities perspektyvas – vertingą turtą, nesunku suprasti, kodėl parduodami namai prie jūros dažnai ilgai neužsibūna rinkoje.

Paplūdimio name turėsite daugiau privatumo nei daugelyje kitų vietų. Daugeliu atvejų turėsite savo privatų baseiną, kurio nereikės dalytis su kitais poilsiautojais. Kai kurie paplūdimio namai taip pat suteikia galimybę privačiai nueiti iki paplūdimio.

Mūsų paplūdimio namai yra visiškai įrengti ir gražiai dekoruoti iki pat virtuvės, kurioje yra viskas, ko reikia maistui ruošti.

Paplūdimio nameliuose galite tikėtis turėti kiemelius ir (arba) verandas. Tai vieta, kur galite mėgautis kava, pradėdami dieną savo tempu, arba atsipalaiduoti dienos pabaigoje, stebėdami saulėlydį.

Vienos šeimos paplūdimio name jums nereikės kovoti su kitų poilsiautojų triukšmu kitoje sienos pusėje. Taip pat jums virš galvos pirmyn ir atgal nebėgios vaikai. Paplūdimio name, kuris visiškai priklauso tik jums ir jūsų šeimai visą laiką, kol čia būsite, gyvensite tik jūs ir jūsų šeima.

Sužinokite kokie parduodami namai Svencelėje laukia naujų šeimininkų.