Į ką atkreipti dėmesį, jei norisi išsirinkti tinkamą butą Vilniuje?

Pirmojo buto pirkimas Vilniuje gali užtrukti ilgai. Perkant būstą svarbu pasirinkti tinkamą vietą ir rajoną, susipažinti ir su paties Vilniaus specifika. Butas šiuo atveju yra ne nuomojamas, o perkamas, todėl svarbu pasirinkti tokį, kurio nenorėtumėte parduoti metų metus, jums turėtų patikti ir vieta, ir pats namas, taip pat ir kaimynai.

Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis butą Vilniuje, yra vieta

Vilnius yra didelis miestas, todėl dirbant kitoje miesto pusėje gali tekti valandą važiuoti automobiliu, nes bus didelis eismas. Jei transporto priemonė nėra automobilis, turėtumėte atkreipti dėmesį į parkavimą. Svarbu, kad stotis būtų arti namų, kuriame yra butas. Jei iki stoties reikia eiti pusę kilometro, o iki stoties – net keli troleibusai, tai gali būti ne pats geriausias variantas. Perkant, jei įmanoma, svarbu atkreipti dėmesį, ar lengva išsinuomoti ar parduoti turimą būstą.

Renkantis vietą reikėtų pradėti galvoti, kokio buto norite. Šiandien žmonės dažnai renkasi senesnius namus, nes taip nori sutaupyti. Toks variantas gali būti ne pats geriausias, kadangi naujas būstas dažniausiai nekainuoja daugiau nei senesnis būstas. Naujos statybos namai yra kokybiškesni, patvaresni ir patrauklesni. Naujos statybos butai Vilniuje yra labai geras pasirinkimas. Reikėtų rinktis tik naują būstą.

Kokios kainos tikėtis, jei norisi įsigyti butą Vilniuje?

Nusipirkti butą Vilniaus centre gali būti labai brangu, todėl žmonėms dažnai tenka taupyti ilgalaikius indėlius arba rinktis butus kitose vietose. Labiausiai pasiseka tiems, kurie nori gyventi kaime ar priemiestyje netoli Vilniaus. Taip yra todėl, kad butų kainos šiose vietose yra daug mažesnės nei Vilniuje. Neretai už tokį butą mokamas labai mažas mokestis, todėl jį įsigyti gali labai jauni žmonės, kadangi tam nereikia didelio pradinio įnašo.

Kartais yra numatytos specialios sąlygos ir nereikia mokėti jokių pradinių įnašų arba jie yra labai maži. Tokie pasiūlymai galimi perkant naujos statybos namą. Kaina priklauso ne tik nuo vietos, bet ir nuo paties buto. Didesni butai kainuoja daugiau. Jei butas pilnai įrengtas, jo kaina bus didesnė. Svarbu atkreipti dėmesį, ar jums reikalingas gerai įrengtas namas, ar patys norite jį įsirengti. Atsižvelgę į viską, tikrai rasite geriausią ir tinkamiausią variantą.