Iš ko atpažinti, kad šunų maistas yra kokybiškas?

Kadangi šunų maisto pasirinkimas yra pakankamai didelis, bent jau iš pakuotės kartais gali būti sunku nuspręsti ar jis yra geras, nes jos tikrai yra išvaizdžios, todėl gali traukti kiekvieno pirkėjo akį. Tačiau kai kas gali būti apgaulingo, todėl jeigu rūpinatės augintinių sveikata, tikriausiai norite, kad jie ėstų kaip įmanoma kokybiškesnį maistą. Todėl šiame straipsnyje norime pateikti kelis patarimus ir rekomendacijas, kurių dėka galėsite pasirinkti tinkamą ir kokybišką šunų ėdalą.

Dėmesys, kokiai klasei priklauso šunų ėdalas

Jeigu iš tiesų domitės skirtingais šunų ėdalais ir bandote atrasti patį geriausią variantą, tikriausiai ne kartą teko pastebėti, kad ant pakuočių galima pamatyti pačias įvairiausias klases. Jos yra net kelios, todėl visada patartina rinktis pačią aukščiausią, nes būtent ten galima atrasti didžiausią mėsos kiekį, kuris yra būtinas visiems šunims, nes su mėsa jie gauna patį reikalingiausią naudingų medžiagų kiekį. Vienas geriausių šunų ėdalo pasirinkimas gali būti Carnilove. Ten mėsos kiekis yra pakankamai didelis, todėl jis ir pasižymi aukšta kokybe, kuri ir reikalinga.

Dėmesys natūraliems produktams

Lygiai taip pat kaip ir žmonės, gyvūnams reikalingas natūralus maistas, nes jame galime atrasti daug naudingų medžiagų, kurios skatina gyvūną turėti visada gerą sveikatą, būti aktyviam, bet to, nuo gero maisto gali pagerėti kailio bei odos būklė. O tai yra itin svarbu, nes taip galėsite aplenkti daug problemų. Todėl niekada nereikia patingėti paskaityti šunų ėdalo sudėtį, nes iš jos galima susidaryti pakankamai tikslią nuomonę, kokios rūšies maistą norite pasirinkti.

Brangus maistas – kokybiškas maistas?

Renkantis šunų ėdalą tikrai kas daug dėmesio skiria ir kainai. Paprastai šnekant, juk pats pigiausias maistas tikrai nebus aukščiausios kokybės, todėl į jį žvalgytis tikrai nereikia. Nebent norite palyginti kokybiško maisto sudėtį ir paprasto. Tad tikrai verta rinktis kur kas brangesnį, juk ir savo augintiniui norime suteikti geriausias gyvenimo sąlygas, kad jis galėtų mėgautis maistu. Juk mes ir patys sau nesirenkame pačių pigiausių maisto variantų, nes jie nėra nei per daug sveiki, nei duodantys naudos organizmui. Geriau rinktis šiek tiek brangesnį, bet jo užteks kur kas ilgesniam laikui, nes bus žymiai maistingesnis.