Ką pasirinkti: fiksuoto ar reguliuojamo svorio hantelius?

Svarmenys – tai labai populiarus sporto inventorius, kuris padeda palaikyti puikią fizinę formą. Šiandien įvairiose prekybos vietose galime rasti tikrai nemažą siūlomų svarmenų pasirinkimą, tad nieko keisto, jog dažnai kyla klausimas, koks inventorius galėtų geriausiai pasiteisinti. Šį kartą pakalbėsime apie tai, kokia įranga gali būti palankesniu pasirinkimu – fiksuoto ar reguliuojamo svorio hanteliai. Taigi, kokie yra didžiausi tokios įrangos privalumai ir trūkumai?

Reguliuojamo svorio hanteliai tiks visiems šeimos nariams

Jei mankštinatės ne tik jūs, bet taip pat ir jūsų šeimos nariai, tokiu atveju vertėtų rinktis reguliuojamo svorio hantelius. Natūralu, kad visų šeimos narių fizinis pasirengimas gali labai skirtis, todėl reguliuojamo svorio hanteliai pateisins kiekvieno sportuojančio poreikius. Išsirinkti tinkamus reguliuojamo svorio hantelius galite čia: https://sportuok.lt/reguliuojamo-svorio-surenkami-hanteliai.

Fiksuoto svorio hanteliai nereikalauja papildomo paruošimo

Reguliuojamo svorio hantelius teks tinkamai paruošti naudojimui. Nors tą atlikti galima ganėtinai greitai ir neįdedant daug pastangų, tačiau kartais norisi tiesiog paimti hantelius į rankas ir pradėti mankštą. Jei svorių keitimas jums atrodo kaip problema, tokiu atveju galite rinktis skirtingų svorių hantelius, kurie atitiks visų jūsų šeimos narių poreikius.

Galimybė keisti treniruotės sudėtingumą

Vertėtų nepamiršti, kad ilgainiui jums ir patiems prireiks didesnių svorių, todėl galite įsigyti fiksuoto svorio svarmenų komplektą arba reguliuojamo svorio hantelius. Pasirūpinkite, kad jūsų treniruočių sudėtingumas ilgainiui augtų, ir tai leis jums pasiekti dar geresnių rezultatų.