Kt. Lie 7th, 2022

Kaip atsirinkti tinkamą keleivių vežėją į užsienį?

Pasikeitusi politinė situacija pastaruoju metu pakeitė ir vežėjų planus bei maršrutus. Įvedus sankcijas Rusijai, dauguma tranzitinių krypčių pasikeitė, ieškant įvairių alternatyvų krovinių gabenimui ir keleivių vežimui. Taip pat ieškoma būdų kaip galima būtų kuo labiau sumažinti išaugusius kaštus, dėl mažesnės paklausos bei pabrangusio kuro.

Keleivių vežimas – ne išimtis, nes vis mažiau pasitaiko pigių kelionių pasiūlymų, kuriomis mielai pasinaudotų dauguma keleivių, teikiančių prioritetus ne tik komfortui, bet ir kelionės saugumui. Todėl  dažnai šalia kelionės bilietų kainos yra siūlomas ir papildomas kelionės draudimas, įskaitant ir sveikatos draudimą, tam, kad esant būtinybei, jums būtų suteikta visa reikalinga pagalba.

Populiariausios kryptys yra pačios įvairiausios, viena iš jų – kur keliauja daugelis yra Olandija, Vokietija ir Belgija. Ten keliaujama ne tik darbo reikalais, bet ir trumpam ar ilgesniam poilsiui, kurį galima puikiai suderinti ir su turininga kultūrine programa. Jos vyksta net kelis kartus per savaitę, todėl net ir spontaniškai sugalvojus kelionę, galite patogiai keliauti komfortišku mikroautobusu. Vežėjų pasiūla yra pakankamai didelė, tačiau svarbu pasirinkti patikimus patyrusius vežėjus, kurie ne tik pasirūpins, kad kelionė būtų patogi, bet ir saugiai jus nuveš nurodytu adresu. Be to, pasirūpins ir jūsų bagažu. Tačiau reikia turėti omenyje, kad yra taikomi tam tikri bagažo apribojimai ir reikalavimai, taikomi gabenamiems daiktams. Kaip ir keliaujant į daugumą Europos Sąjungos šalių yra nustatytas tam tikras draudžiamų daiktų sąrašas, kurių nerekomenduojama vežtis savo bagaže. Tikslų sąrašą galima sužinoti Lietuvos Respublikos muitinės svetainėje. Taip pat jei vežatės lauktuves, birius maisto produktus ar skysčius, būtina juos tinkamai supakuoti, kad jie neišsilietų ir nesugadintų ne tik jūsų daiktų, bet ir transporto priemonės. Kitas svarbus dalykas, ką būtina suplanuoti iš anksto, tai atgalinis kelionės bilietas, kurį galima rezervuoti, jei bent preliminariai žinote planuojamo grįžimo data. Be to, dažnai perkant atgalinį bilietą, galima gauti lojalumo nuolaidą ar garantuoti patogesnes vietas mikroautobuse, kad kelionė būtų dar patogesnė.