Kaip išsirinkti kokybišką sofą-lovą?

Bet kokio pavadinimo miegamoji sofa – miegamoji sofa– yra vienas universaliausių ir darbščiausių baldų, kuriuos galite turėti. Tai nuėjo ilgą kelią nuo nepatogaus, nemigą sukeliančio košmaro, koks buvo anksčiau. Tiesą sakant, kai kurios kokybiškos miegamosios sofos yra tokios pat patogios kaip ir paprastos lovos. Įrengę kokybišką miegamąją sofą bet kurį kambarį galite paversti miegamuoju ar svečių kambariu.

Perkant miegamąją sofą, atminkite, kad ji dažniausiai bus daugiau naudojama kaip sėdimoji dalis. Taigi, prasminga ieškoti tų pačių savybių, kurios būtų naudojamos įprastoje sofoje, pvz., jūsų poreikius ir stiliaus pageidavimus atitinkančio dizaino. Skirtumas tik tas, kad taip pat ieškosite patogaus čiužinio ir efektyvių valdymo mechanizmų. Tvirčiausi ir patvariausi bet kokio tipo sofos, įskaitant sofas-lovas, rėmai yra pagaminti iš džiovinimo krosnyje kietmedžio arba iš džiovinimo krosnyje kietmedžio ir baldinės faneros derinio. Venkite pirkti rėmus iš minkštesnės medienos, pavyzdžiui, pušies. Gerame miegamajame mechanizmai turi kilti aukštyn ir išlipti vienu sklandžiu judesiu be girgždėjimo ar klijavimo. Ieškokite vienetų su užrakinimo juosta, kad užtikrintumėte tinkamą uždarymą ir lengvą atidarymą. Atidžiai apžiūrėkite, ar atidarymo mechanizmas gerai sujungtas ir dalys lengvai nesulūžtų ar neatsilaisvintų. Visos sofos lovos vidinio mechanizmo dalys turi turėti lygius kraštus, kad užvalkalai ir antklodės dėl to neužkliūtų ir neplyštų. Kai naudojate miegamąją sofą savo namuose ir net ant tų, kurių veikimo mechanizmai yra patys geriausi, prieš uždarant įrenginį visada pravartu nusiimti paklodes ir antklodes. Tokiu būdu skirtingų dalių lygiavimas nepasikeis.

Patikrinkite čiužinio kokybę. Kokybiškas čiužinys užtikrina gerą nakties miegą ir patogiai prilaikys kūną prie pečių, klubų ir apatinės nugaros dalies. Storesnis čiužinys nebūtinai yra geresnis; plonesnis, geriau pastatytas gali pasiūlyti geresnę paramą. Taip pat galite naudoti patogų čiužinį ant viršaus, kai naudojate miegamąją sofą. Visada pravartu išbandyti miegamąją sofą prieš ją perkant. Pabandykite atidaryti ir uždaryti, kad pamatytumėte, kaip jis jaučiasi. Jis turėtų būti lengvai valdomas ir jums nereikės įtempti, kad jį atidarytumėte. Atidarykite jį ir atsigulkite, kad pamatytumėte, kaip jaučiasi čiužinys.