Kaip išsirinkti sau tinkamą auto kvapą?

Kaip išsirinkti sau tinkamą auto kvapą?

Turbūt daugelis sutiks, jog kvepalai yra labai asmeniškas skonio reikalas. Tačiau vis dėlto yra keletas bendrų gairių, kuriomis galite vadovautis rinkdamiesi naują kvapą. Pirmiausia pagalvokite, kokius kvapus paprastai mėgstate. Ar jus traukia gėlių ar vaisių aromatai? O gal jums labiau patinka medžio, ar naujos auto kvapas? Kai jau žinosite, kokie kvapai jums patinka, bus lengviau susiaurinti kvapų sąrašą? Kai gerai įsivaizduosite, kokie kvapai jus traukia, galite pradėti bandyti įvairius kvapus.

Kai kalbama apie automobilio kvapus, reikia nepamiršti kelių dalykų. Pirma, norite įsitikinti, kad kvapas nėra per stiprus. Antra, norite įsitikinti, kad kvapas nėra pernelyg pribloškiantis. Ir trečia, norite įsitikinti, kad kvapas neužsilaikys per ilgai, tad verta rinktis žinomų gamintojų gaminius.

Pateikiame keletą patarimų, kaip pasirinkti tinkamą automobilio kvapą:

  • Pasirinkite lengvą kvapą, kuris mažiau tikėtina, kad sukels galvos skausmą ar pykinimą. Šioje vietoje reikėtų galvoti ne tik apie save, tačiau ir keleivius ar kitus šeimos narius, kurie naudosis automobiliu.
  • Venkite stiprių kvapų: Stiprūs kvapai gali būti pribloškiantys, be to, jie gali sukelti kvėpavimo sutrikimų. O jei vežate jautresnius kvapams žmones, juos gali net supykinti!
  • Gaivus kvapas padės pašalinti iš automobilio sklindančius kvapus. Ir nesukels jokių papildomų problemų kitiems keleiviams.
  • Rinkitės sezonui tinkantį kvapą: jei tai vasara, rinkitės lengvą, gaivų kvapą. Jei žiema, rinkitės šiltą, raminantį kvapą.

Populiariausios ir patikimos auto kvapų firmos:

  • Fresso. Tai Japonijos bendrovė, gaminanti aukštos kokybės automobilių oro kvepalus. Rinkos senbuvis kuris turi savo fanų ratą.
  • Salimbeni yra žinoma italijos bendrovė, gaminanti automobilių oro kvapus ir kitus automobilių priežiūros produktus. Premium segmentas, patikimas prekės ženklas.
  • Designer Fragnances yra Didžiosios Britanijos bendrovė, gaminanti automobilių oro gaiviklius ir kitus prabangius automobilių priežiūros produktus. Produktai pasižymi itin geru kainos ir kokybės santykiu.
  • Muha yra Italijoje įkurta įmonė, gaminanti automobilių oro gaiviklius ir kitus automobilių priežiūros produktus. Įmonė garsėja aukštos kokybės produktais ir geru klientų aptarnavimu. Tai yra daugiau nei vidutinis prekių segmentas, gaminiai pasižymi didesne kaina, tačiau geresnė ir kokybė.

Tai tik keletas patarimų, kaip išsirinkti jums tinkamą automobilio kvapą. Kiekvienas atvejis individualus, svarbiausia žinoti biudžetą kurį galite skirti auto kvapams. Jei laikysitės šių rekomendacijų, jums turėtų pavykti raskite kvapą, kuris patiks jums ir jūsų keleiviams.