Kaip išsirinkti skandinaviško interjero šviestuvą

Pastaraisiais metais skandinaviškas dizainas vis labiau populiarėja, ypač namų interjero srityje. Jei norite į savo gyvenimą įnešti šiek tiek Hygge, galbūt svarstote, kaip išsirinkti šviestuvą, kuris atitiktų šią estetiką. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau!

Koks tas skandinaviškas stilius?

Kai kalbama apie skandinavišką stilių, yra kelios pagrindinės savybės, kurių turėtumėte nepamiršti. Visų pirma, skandinaviškam dizainui būdingas paprastumas ir funkcionalumas. Tai reiškia, kad jūsų šviestuvas turėtų būti ir stilingas, ir praktiškas. Antra, skandinaviški interjerai paprastai yra labai lengvi ir erdvūs, todėl norėsite pasirinkti šviestuvą, kuris neapsunkintų erdvės. Skandinaviško dizaino esmė – sukurti harmonijos jausmą, todėl stenkitės rinktis šviestuvą, kuris papildytų kitus jūsų kambario elementus.

Dabar, kai jau žinote, ko ieškoti skandinaviško stiliaus šviestuve, laikas pradėti paieškas. Gera žinia ta, kad yra daugybė puikių variantų, nesvarbu, koks jūsų biudžetas. Mes pirkome šviestuvus iš designplus.lt internetinės parduotuvės. Jų asortimente yra daug gražių skandinaviško stiliaus šviestuvų, o kainos labai priimtinos.

Jei ieškote ko nors prabangesnio, čia taip pat rasite puikių variantų Jie siūlo daugybę aukštos klasės šviestuvų, tarp kurių yra ir nuostabiai paprastų modelių, kurie puikiai atrodytų skandinaviškame interjere.

Kokių klaidų vengti?

  • Pirmiausia nesirinkite per mažo ar per didelio šviestuvo erdvei. Svarbiausia rasti tokį, kuris būtų proporcingas patalpai.
  • Antra, nesirinkite nieko per daug įmantraus ar puošnaus. Nepamirškite, kad skandinaviškas dizainas – tai paprastumas, todėl per daug detalių turintis šviestuvas atrodys netinkamai.
  • Trečia, įsitikinkite, kad perkate šviestuvą, kuris tinka patalpai, kurioje jį naudosite. Jei šviestuvą statysite, pavyzdžiui, vonios kambaryje ar virtuvėje. Įsitikinkite, kad jis pagamintas iš medžiagų kurie gali atlaikyti drėgmę.
  • Taip pat nepamirškite atsižvelgti į kitus kambario elementus. Jūsų šviestuvas turėtų papildyti kitus baldus ir dekoro elementus, todėl prieš priimdami galutinį sprendimą pagalvokite, kas gerai derės tarpusavyje.

Nebijokite kreiptis pagalbos pas profesionalus.

Jei nežinote, kaip išsirinkti šviestuvą, kuris derėtų prie jūsų skandinaviško interjero, visada pravartu kreiptis į profesionalų apšvietimo dizainerį. Jie galės jums padėti pasirinkti, kurie šviestuvai namams geriausiai atitinka Jūsų poreikius.