Kaip išsirinkti traktorių?

Kaip išsirinkti traktorių?

Traktoriai nepamainomi pagalbininkai žemės ūkyje. Jie naudojami įvairiems darbams: nuo arimo ir kultivavimo iki derliaus nuėmimo ir transportavimo. Šiuolaikinis traktorius gali smarkiai palengvinti darbą ūkyje, tačiau tik tuo atveju, jei jis tinka konkrečioms užduotims atlikti. Apie tai šiandien norime su Jumis pasikalbėti plačiau.

Renkantis traktorių reikia atsižvelgti į keletą parametrų:

  • Traktoriaus dydis turėtų atitikti darbą, kurį reikia atlikti. Jei traktorių ketinate naudoti tik lengvosioms užduotims atlikti, pakaks nedidelio traktoriaus. Tačiau jei traktorių reikia naudoti sunkiems darbams, pvz., arti didelius laukus, jums reikės didesnio traktoriaus.
  • Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra variklio dydis ir galia. Didesnis variklis galės atlikti sunkesnius darbus, tačiau sunaudos daugiau degalų. Rinkitės variklio dydį, atitinkantį jūsų ketinamų atlikti darbų tipus
  • Pavarų dėžės tipas. Yra du pagrindiniai transmisijų tipai: mechaninė ir automatinė. Rankinėje pavarų dėžėje pavaras reikia perjungti patiems, o automatinėje pavarų dėžėje tai atliekama už jus. Pasirinkite transmisijos tipą, su kuriuo jaučiatės patogiausiai.
  • Taip pat turėtumėte atsižvelgti į padangas .Yra du pagrindiniai padangų tipai: žemės ūkio ir pramoninės. Žemės ūkio padangos skirtos naudoti ant minkštų paviršių, pavyzdžiui, dirvožemyje, o pramoninės padangos – ant kietų paviršių, pavyzdžiui, betono. Pasirinkite padangų tipą, kuris labiausiai tinka tam paviršiui, ant kurio naudosite traktorių.
  • Vienas svarbiausių kriterijų – kaina. Traktorių kainos gali labai skirtis, todėl svarbu pasirinkti tokį, kuris atitinka jūsų biudžetą.

Priekabos tai puikus būdas padidinti traktoriaus universalumą. Pasirinkite priekabą, kuri tinka darbui, kurį norite atlikti.

Pirkti naują, ar dėvėtą traktorių?

Tiek perkant naują, tiek naudotą traktorių yra privalumų ir trūkumų.

Naujas traktorius greičiausiai bus brangesnis už naudotą, tačiau jam taip pat bus suteikta garantija, kuri padengs visus remonto darbus, kuriuos reikės atlikti. Naudotas traktorius gali būti pigesnis, tačiau jis taip pat gali būti labiau susidėvėjęs ir jam gali prireikti daugiau remonto darbų.

Tik jūs galite nuspręsti, ar pirkti naują, ar naudotą traktorių. Apsvarstykite savo biudžetą ir traktoriaus reikalingus darbus.

Jei reikia daugiau informacijos, galite drąsiai kreiptis į specagra.lt specialistus. Čia gausite įvairiapusiška pagalba, nesvarbu ar užsiimate gyvulininkyste ar žemdirbyste.