Kaip išsirinkti vairavimo mokyklą Vilniuje?

Vilnius yra didžiausias miestas Lietuvoje, todėl ne paslaptis, jog susisiekimas šiame mieste tam tikrais atvejais yra ne pats geriausias. Ypatingai tuomet, kai vienintele naudojama transporto priemone tampa troleibusai, kurie neretai dėl spūsčių negali laikytis grafikų. Neapsikentusiems vilniečiams tenka imti kontrolę į savo rankas ir eiti mokytis vairuoti. Juk su savo transporto priemone keliauti visada yra ne tik patogiau, bet ir smagiau. Jeigu pasiryžote išmokti vairuoti, turime keletą patarimų, kurie padės pasirinkti reikiamą vairavimo mokyklą Vilniuje:

Pagrindiniai kriterijai

  • Vairavimo mokyklos pripažinimas Vilniuje. Ar vairavimo mokyklos reputacija yra svarbi? Toks klausimas net neturi kilti. Pasidomėkite vairavimo mokykla internete, tai padės priimti sprendimą.
  • Vairavimo mokyklos instruktoriai. Kiekviena vairavimo mokykla Vilniuje turės ir gerus, daug patirties turinčius instruktorius, ir mažiau patyrusius. Pasidomėkite ne tik vairavimo mokyklomis, bet ir mokyklose dirbančiais instruktoriais.
  • Kokios transporto priemonės? Tai labai svarbus klausimas, į kurį būtina atsakyti. Galbūt pasirinkta mokykla siūlo pigesnes kainas, tačiau mokomieji automobiliai netvarkingi ir nevisai tinkantys pamokoms? Pasirinkę mokyklą, atkreipkite į tai dėmesį.
  • Reikės ne tik mokytis vairuoti, bet ir lankyti paskaitas. Todėl būtinai pasidomėkite mokyklos adresu. Galbūt mokykla gera, tačiau jums per toli iki jos važiuoti? Tuomet būtų patogiau rasti kitą mokyklą, kuri būtų arčiau.
  • Kur yra vairavimo aikštelė ir kokia ji? Šio klausimo nereikėtų praleisti, nes būtina išsiaiškinti atsakymą.
  • Kurias kategorijas galima pasirinkti vairavimo mokykloje? Galbūt pasirinkta vairavimo mokykla net nesiūlo norimos kategorijos?

Atsakius į visus šiuos klausimus, turėtų būti lengviau pasirinkti vairavimo mokyklą. Būkite atidūs, jog galėtumėte pasirinkti kursus, kurie ne tik leis jums sutaupyti, bet ir išlaikyti egzaminą iš pirmo karto.

Ar mokytis vairuoti Vilniuje kainuoja brangiau?

Jeigu atsikraustėte į Vilnių iš kito miesto, turbūt pastebėjote, jog daugelis paslaugų šiame mieste kainuoja brangiau. Vairavimo pamokos šiuo atveju išimtis. Keista, tačiau neretai vairavimo kursai Vilniuje kainuoja panašiai, kaip ir kituose miestuose.

Kiek kainuoja papildomos vairavimo pamokos?

Neretai kursuose teikiamų pamokų užtenka, jog būtų galima išlaikyti egzaminą iš pirmo karto. Visgi kai kuriems kartais reikia papildomų pamokų, jog galėtų išlaikyti egzaminą. Tokiais atvejais galima kreiptis į mokyklą, jog būtų suteikta daugiau pamokų, už kurias reikės papildomai sumokėti. Kaina priklauso nuo pasirinktos vairavimo mokyklos. Galima pastebėti, jog neretai pigiau kainuoja rinktis papildomas vairavimo pamokas mokykloje, kurioje buvo baigti kursai, nes tokiu atveju taikomos nuolaidos. Apie papildomų vairavimo pamokų kainas rekomenduojama pasidomėti iš karto prieš pasirenkant kursus.