Kaip motyvuoti save sportui: 5 patarimai

Daugeliui žmonių judėjimas yra ne malonumas, tačiau kančia. Dažniausiai dėl to, kad jie pasirenka jiems netinkamą judėjimo tipą, taip pat sportuoja ne komandoje, tačiau vieni, dažniausiai be trenerio. Ne veltui yra sakoma, kad tinkama aplinka gali padėti kur kas geriau jaustis ir siekti tikslo. Sporto atveju tai galioja taip pat.

Tiems, kurie vis nori, tačiau nedrįsta, labai siūlomos asmeninės treniruotės Vilniuje | Movement LAB. Pačioje pradžioje viskas gali atrodyti sudėtinga ir baisu, tačiau vėliau pamatoma, kad džiaugsmo kur kas daugiau nei darbo.

O kaip save motyvuoti, kad judėjimas tikslo link būtų kuo paprastesnis?

  1. Pirmiausia daugeliui žmonių geriausia motyvacija yra matyti, kad pavyksta pasiekti kokį nors progresą. Dėl to reikia kuo daugiau fotografuoti. Žinoma, prieš veidrodį. Esame tikri, kad tuomet matydami pokyčius galėsite save kur kas labiau motyvuoti judėti tikslo link.
  2. Taip pat siūlome apdovanoti save. Kokia tai turi būti dovana? Priklauso nuo kiekvieno poreikių. Kol vieni renkasi sveiką, tačiau skanų maistą, tuo tarpu kiti pavyzdžiui, naujus drabužius.
  3. Visada siūlome susirasti gerą trenerį, kuris gali padėti Jums kur kas efektyviau siekti tikslo. Jo reikia ne tik dėl to, kad jis tiksliai parodys kaip turi būti atliekami pratimai ir panašiai, tačiau pirmiausia dėl to, jog tai bus žmogus, kuris jus motyvuos siekti tikslo.
  4. Daugeliui žmonių patinka, kad sporto metu jie dirba komandoje. Visada geriausia yra burtis į nedideles bendruomenes, kurių tikslas yra kartu siekti kuo geriausių rezultatų. Tokias bendruomenes vis dažniau kuria treneriai. Siūlome ir Jums į jas įsitraukti.
  5. Galiausiai, daugeliui žmonių kur kas labiau patinka sportuoti su tokiais drabužiais, kurie gražiai priglunda ir kurie nuostabiai atrodo. Tai dažniausiai suteikia daugiau pasitikėjimo metu, tad bet koks sportas tampa labiau motyvuojantis.

Jeigu Jus domina asmeninis treneris Vilniuje – Movement LAB – tuomet siūlome nieko nelaukti ir kuo greičiau į savo rankas imti likimą ir pradėti judėti. Svarbiausia, kuo daugiau. Esame tikri, kad tuomet ir rezultatų siekiamas bus kur kas našesnis ir greitesnis.