Kaip Neolife vitaminai gali padėti numesti svorio

Kai kalbama apie svorio metimą, reikia ne tik teisingai maitintis ir sportuoti. Vitaminai, kuriuos vartojate, taip pat gali turėti įtakos jūsų svorio metimo kelionei. Tam tikri vitaminai yra būtini sveikai medžiagų apykaitai palaikyti, kuri padeda deginti kalorijas ir numesti svorio. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokį vaidmenį vitaminai atlieka lieknėjant, kad galėtumėte įsitikinti, jog gaunate visas maistines medžiagas, kurių reikia norint pasiekti savo tikslus.

Vitaminas D ir svorio metimas

Vitaminas D svarbus sveikai medžiagų apykaitai palaikyti, o tai labai svarbu norint numesti svorio. Vitaminas D yra tirpus riebaluose ir gali padėti reguliuoti gliukozės kiekį organizme bei stiprinti imuninę sistemą. Jis taip pat padeda įsisavinti kalcį, kuris svarbus kaulų sveikatai. Tyrimai parodė, kad žmonės, turintys daugiau vitamino D, yra lieknesni nei tie, kurių vitamino D kiekis yra mažesnis.

B komplekso vitaminai apimties mažinimui

B komplekso vitaminai padeda palaikyti efektyvesnę medžiagų apykaitą, todėl ilgainiui gali sumažėti svoris. B komplekso vitaminams priklauso tiaminas (vitaminas B1), riboflavinas (vitaminas B2), niacinas (vitaminas B3), pantoteno rūgštis (vitaminas B5), piridoksinas (vitaminas B6), biotinas (vitaminas B7), folio rūgštis (vitaminas B9) ir kobalaminas (vitaminas B12). Bet kurio iš šių vitaminų trūkumas gali turėti įtakos organizmo energijos kiekiui, reikalingam kasdienėms funkcijoms atlikti, įskaitant efektyvų kalorijų deginimą ir svorio metimą.

Vitaminų šaltiniai maiste

Geriausias būdas gauti svorio metimui reikalingų vitaminų yra maisto šaltiniai, pavyzdžiui, vaisiai, daržovės ir neskaldyti grūdai. Kai kurie geri vitamino D šaltiniai yra riebi žuvis, pavyzdžiui, lašiša, tunas ir skumbrė, pienas, kiaušiniai, praturtinti grūdai, apelsinų sultys, jogurtas ir grybai, pavyzdžiui, Portobello ir shiitake grybai.

Geri B komplekso vitaminų šaltiniai yra lapiniai žalumynai, pavyzdžiui, lapiniai kopūstai, špinatai ir lapiniai kopūstai, riešutai, pavyzdžiui, migdolai ir graikiniai riešutai, ankštinės daržovės, bananai.

Netoleruojate kai kurių produktų? Naudokite maisto papildus

Jei netoleruojate tam tikrų maisto produktų arba sunku suvartoti pakankamai minėtų vitaminų, gali padėti „Neolife vitaminai ” bei maisto papildai. „Neolife” siūlo platų multivitaminų ir mineralų asortimentą, kad užtikrintumėte, jog jūsų organizmas gautų visų pagrindinių maistinių medžiagų, reikalingų svoriui mažinti. Visi jų produktai gaminami iš natūralių ingredientų, todėl žinote, kad gaunate geriausią įmanomą kokybę.

Daugiau informacijos rasite čia: https://sam.lrv.lt/