KAIP PANAUDOTI LED GIRLIANDAS LAUKO ERDVĖS PUOŠIMUI?

LED lauko girliandos kiemo ar sodo erdvę labai lengvai paverčia pasaka, tik reikia jas sumaniai panaudoti. Jūsų išradingumo ir išlavintos vaizduotės dėka spalvingos girliandos neatpažįstamai pakeistų iki tol galbūt netgi buvusią nuobodžią aplinką. Be to, šios girliandos vidiniam kiemui, terasai ar balkonui suteikia ypatingą nuotaiką, nes jų esama įvairių spalvų ir dekoro.

Kuo pasižymi specialiai laukui skirtos LED girliandos?

Laukui skirtos LED girliandos yra atsparios drėgmei, šalčiui ir sniegui bei ryškiems temperatūrų pokyčiams. Be to, kaip teigia elektrikai, girliandos su LED lemputėmis daugeliu atžvilgių yra pranašesnės už klasikines su kaitrinėmis lemputėmis. Pats svarbiausias jų privalumas yra tas, kad jos naudoja labai mažai energijos. Jos yra vertinamos ir už tai, kad neįkaista ir yra ilgaamžiškos, tad ilgai gali tarnauti. Lauko girliandos būna arba spalvotos, arba baltos su daugeliu atspalvių.

 Ką namų aplinkoje galima papuošti lauko LED girliandomis?

LED girliandomis, pritaikytomis lauko sąlygoms, galima papuošti namo fasadą su stogu, įėjimą į sodybos teritoriją, ją supančią tvorą, terasą, balkoną, sklype augančius medžius, vaismedžius ir dekoratyvinius krūmus, kitokias išorės erdves. Tokia puošyba aplinkai suteiks daug jaukumo ir vidinės dvasinės šilumos. Šios girliandos tinka puoštis ne tik per Kalėdas, bet ir per svarbias šeimynines šventes – vestuves, krikštynas, jubiliejines gimimo ar sutuoktuvių metines.

Ką gero galima pasakyti apie LED lauko girliandas ir jų kokybę?

LED lauko girliandos puikiai derina kokybės ir kainos santykį. Jų vertę didina tai, kad jų pritaikymo galimybės yra labai plačios, viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės lakumo ir nuo išradingumo. Šių girliandų buvimo vietą bet kada panorėję galite lengvai pakeisti ir rinktis naujai sumanytus aplinkos dekoravimo jomis būdus. Girliandos lemputės būna pagamintos iš nedūžtančios ir atsparios aplinkos poveikiui medžiagos. Dėl to, kad jos naudoja labai mažai elektros energijos ir labai ilgai tarnauja savininkui, jas drąsiai galima vadinti ne tik draugiškomis aplinkai, bet ir padedančiomis taupyti finansinius resursus. Tad, pasirinkdami jas savo namams, tikrai nesigailėsite.