Kaip pasirinkti geriausią pedikiūro kėdę mažam salonui

Nesvarbu, ar esate naujokas grožio industrijoje, ar jau daug metų turite nagų saloną, gali būti sudėtinga išsiaiškinti, kokio tipo pedikiūro kėdė ir įvairios jos galimybės jums geriausiai tinka. Be to, tai, kas gali būti geriausia pedikiūro kėdė salone, esančiame kitoje gatvės pusėje, gali būti ne pati geriausia pedikiūro kėdė jums.

Šiame straipsnyje apžvelgsime esamų pedikiūro kėdžių tipus, kokybišką pedikiūro kėdę sudarančias dalis ir papildomas funkcijas, kurias galite įsigyti ir kurios gali palengvinti jūsų kasdienybę.

Pedikiūro kėdės

Būdami salono savininkai, norite, kad naujas pedikiūro kėdes būtų lengva valyti, jos užtikrintų puikią klientų malonumą ir padidintų jūsų salono pelningumą. Galbūt girdėjote, kad yra trys pedikiūro kėdžių tipai, ir šis faktas gali jus šiek tiek sugluminti.

1 TIPAS: Pedikiūro kėdės su vamzdžiais jau pasenusios ir atgyvenusios

Šis tradicinis pedikiūro kėdės tipas turi vidinius ir išorinius vamzdelius, kuriais cirkuliuoja vanduo ir pripildoma arba ištuštinama vonia.

Kadangi pedikiūro kėdės su vamzdynais yra įmontuotos vonioje, vamzdžių negalima pasiekti. Dėl to neįmanoma tinkamai išvalyti vonios, o vamzdžiuose gali kauptis bakterijos.

Dėl šių su švara susijusių problemų šio tipo vonelės nebėra aktyviai parduodamos.

2 TIPAS: Pedikiūro kėdutė be vamzdžių | populiaru

 

Nors jos vis dar turi išorinius vamzdžius, kurie jungiami prie vandens tiekimo sistemos, dauguma šiuolaikinių pedikiūro kėdučių yra be vamzdžių.

Vietoj vidinių vamzdžių, kurių neįmanoma išvalyti, patentuota nauja technologija cirkuliuoja vandenį ir visiškai pašalina higienos problemas.

Srovė prie vonios pritvirtinama magnetu ir sukuria sūkurinės vonios efektą.

3 TIPAS: kompaktiška/nešiojamoji pedikiūro kėdė | maži salonai

 

Kompaktiškos / nešiojamosios pedikiūro kėdės yra puikus pasirinkimas, jei jūsų salone mažai vietos arba nėra vandentiekio ir (arba) drenažo, arba jei pageidaujate visas masažo paslaugas klientams atlikti rankomis, o ne elektronine masažo kėde. Tai taip pat puikus pasirinkimas, jei norite pradėti savo verslą namuose.

Kadangi masažo funkcija nėra įmontuota kėdėje, aukštos klasės nešiojamosios pedikiūro kėdės gali būti plonesnės, todėl stilingesnės.

Kompaktiškos kėdės nerekomenduojamos didelio lankomumo salonams, nes viską reikia atlikti rankiniu būdu, įskaitant masažą ir dubenėlio pripildymą / ištuštinimą.

Taigi, kuris variantas geriausias?

Pasirinkti kompaktišką / nešiojamąjį pedikiūrą lengva – tai geriausias variantas dėl visų priežasčių, apie kurias kalbėjome pirmiau.

 

Kodėl?

Pirma, „Pipe-less“ pedikiūro kėdėse esantys magnetiniai purkštukai sukuria sūkurinės vonios efektą, kad klientai jaustųsi raminamai. Sūkurinė vonia mažina stresą, gerina klientų odos išvaizdą, mažina raumenų skausmą ir dar daug ką. Tuo pat metu LED „Luraco Magna Jetlights“ LED lemputės ryškiai besikeičiančiomis spalvomis suteikia voniai charakterio, todėl jūsų salone sukuriama dar prašmatnesnė atmosfera.

 

Nors tradiciniame pedikiūro SPA centre galite turėti purkštuką, išvalyti po kliento procedūros yra daug sunkiau. Naudodami pedikiūro SPA be vamzdelių, neturėsite nerimauti, kad vanduo cirkuliuos, kad vidiniuose vamzdžiuose įstrigusios bakterijos ir nešvarumai grįš atgal į dubenį. Bevamzdė pedikiūro vonia yra idealus sprendimas, padedantis sumažinti bakterijų kaupimąsi ir užtikrinti pedikiūro specialistų bei klientų saugumą ir sveikatą.