Kaip pasirinkti kultivatorių?  5 patarimai

Sodo priežiūra nebus varginanti, jeigu turėsite tam tikrus įrenginius, kurie tarsi dirba už jus. Tai, žinoma, yra žoliapjovė, įranga krūmams pjauti, galiausiai, kultivatorius, kuris plačiai naudojamas ne tik verslininkų, tačiau ir asmeniniams poreikiams patenkinti.

Jeigu nežinote, kuris kultivatorius yra pats geriausias – su pasiūla siūlome susipažinti čia: parkutechnika.lt/motoriniai-kultivatoriai. Visada galima tartis su specialistais, kurie padės rasti techniką, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius. O ko nepamiršti renkantis?

Energijos šaltinis.

Nors dažniausiai pasirenkami tokie, kurie veikia benzino pagalba, tačiau galima rasti ir elektrinius. Jų veikimo šaltinis lemia galingumą bei kitas charakteristikas, kurių reikia nepamiršti. Dėl poreikio geriausia yra tartis su specialistais.

Kaina.

Žinoma, renkantis daugeliui svarbi ir kaina. Internete galima ne tik jas patogiai palyginti, tačiau taip pat ir pamatyti akcijas, kurios kainas padarys dar mažesnėmis, tačiau kokybė – bus tokia gera kaip visada. Apsimoka? Labai.

Dydis.

Kultivatoriai kinta ir savo dydžiu, kuris lemia pačios įrangos svorį. Tai dažniausiai taip pat priklauso ir nuo to – kaip patogu ir kaip sunku atlikti darbus. Juk žmonės, kurie nėra fiziškai labai stiprūs, dažniausiai ieško tokios įrangos, kuri nėra nei labai didelė, nei labai sunki. Svarbu, kad darbus būtų galima ne tik atlikti našiai, tačiau ir patogiai.

Galingumas.

Būtinai reikia kuo daugiau dėmesio skirti galingumui, kadangi jis tiesiogiai veikia ir įrangos našumą. Kai norisi, kad darbai būtų atlikti kuo greičiau – galingesnė įranga apsimoka labiau. Taip, ji dažniausiai daugiau kainuoja, tačiau vien dėl to, kad darbas su ja tampa kur kas efektyvesnis – taip pat labiau ir apsimoka. Šiuo atveju kiekvienas renkasi pats.

Darbinis plotas.

Pasikartosime, kad paieškos su specialistais visada bus kur kas paprastesnės, tad siūlome kreiptis į tuos, kurie Jums gali ištiesti pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia. O jeigu norite visapusiškai pasirūpinti savo sodu – nepamirškite ir vejos pjovimo įrangos, kurią galite įsigyti čia: parkutechnika.lt/vejos-pjovimo-traktoriai.

Gera įranga – našus darbas. Išnaudokite tai.