Kaip pasirinkti saugos tarnybą?

Rinkdamiesi saugos tarnybą, turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pirma, apsvarstykite, kokio tipo apsaugos jums reikia. Ar jums reikia ginkluotų apsaugininkų? Neginkluotų sargybinių? O gal jums reikia, kad kas nors tiesiog stebėtų jūsų turtą? Kai žinosite, kokio tipo apsaugos jums reikia, galite pradėti ieškoti įmonių, teikiančių tokio tipo paslaugas.

Saugos tarnyba itin gali būti didelis jūsų verslo privalumas. Jie ne tik užtikrins saugumą, bet ir atgrasys nuo nusikaltimų. Kai kuriais atvejais apsaugos tarnyba netgi gali padėti ištirti jau įvykdytą nusikaltimą.

Svarbūs aspektai besirenkant paslaugų teikėją:

  • Teritorijos dydis. Kokio dydžio teritoriją reikia apsaugoti? Tai padės nustatyti, kiek reikės sargų ir kokio tipo apsaugos sistema bus tinkama.
  • Gyventojų tankumas. Jei gyvenate tankiai apgyvendintoje vietovėje, gali prireikti daugiau sargybinių arba kitokio tipo apsaugos sistemos, nei jei gyvenate mažai apgyvendintoje vietovėje.
  • Verslo tipas. Jūsų verslo tipas taip pat turės įtakos jūsų saugumo poreikiams. Pavyzdžiui, jei turite juvelyrinių dirbinių parduotuvę, jums reikės kitokios apsaugos nei tuo atveju, jei turite maisto prekių parduotuvę.
  • Darbo laikas. Jūsų verslo darbo valandos taip pat turės įtakos jūsų apsaugos poreikiams. Jei dirbate tik šviesiu paros metu, jums reikės mažiau apsaugos nei tuo atveju, jei dirbate 24 valandas per parą.
  • Atstumas iki policijos nuovados. Kuo arčiau policijos nuovados, tuo mažiau apsaugos jums reikės.

Saugos tarnyba: Partnerius atsirinkite itin kruopščiai

Įvertinę visus šiuos veiksnius, galite pradėti ieškoti apsaugos įmonių, kurios siūlo jums reikalingą apsaugą. Būtinai perskaitykite atsiliepimus apie svarstomas įmones ir paprašykite rekomendacijų iš žmonių, kuriais pasitikite.

Pasidomėkite, kokius paslaugų paketus gali suteikti ir kas į juos įeina. Įsitikinkite, kad tiksliai suprantate, už ką mokate. Be to, pasiteiraukite apie įmonės politiką dėl tokių dalykų kaip darbuotojų biografijos tikrinimas, juk nenorėtumėte jog Jūsų teritoriją saugotų buvę nusikaltėliai?

Taip pat svarbu išsiaiškinti, kaip įmonė su jumis bendraus. Ar su jumis bus galima kalbėtis 24 valandas per parą? Kas atsitiks, jei yra avarinė situacija?

Įsitikinkite, kad jums patinka pasirinkta įmonė. Turėtumėte būti tikri, kad ji suteiks jums reikalingą apsaugą ir reaguos į jūsų poreikius.

Rinkdamiesi apsaugos bendrovę, būtinai pasiteiraukite apie jos patirtį ir mokymus.