Kaip pasirinkti vestuvinį žiedą? 5 esminiai rodikliai

Kaip pasirinkti vestuvinį žiedą? 5 esminiai rodikliai

Jeigu nežinote, kuris vestuvių žiedas Jums labiausiai tinka – tokiu atveju visada apsimoka tartis su juvelyru. Jis geriausiai įsigilinęs į kiekvieno asmens poreikius gali pasiūlyti, pateikti pavyzdžius. Tai dažniausiai labai patogu, nes galima sutaupyti daug laiko ir rasti variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Taigi, vestuviniai žiedai pasirenkami įvertinus daugelį aspektų. Pateiksime dažniausiai minimus, svarbiausius, kurie Jums gali padėti susiaurinti paieškas.

  1.     Kaina.

Kad ir ko reikia – kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuriam yra skiriamas dėmesys. Tai yra natūralu. Dažniausiai kainos aiškios tik tada, kai perkami jau pagaminti žiedai. Kai tariamasi su specialistu dėl Jums labiausiai tinkamo pasirinkimo – dažniausiai tenka laukti, kol kaina bus sužinoma tik gavus projektą, atlikus korekcijas.

  1.     Medžiaga.

Dažniausiai vestuvinių žiedai yra auksiniai. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau žmonės juos renkasi dėl patvarumo. Galima rasti bei užsisakyti geltono, balto, raudono aukso žiedus… Šiuo metu pasirinkimas tikrai yra labai platus, tad kiekvienas gali rasti variantą, kuris jam gražiausias ir tarnauja labiausiai.

  1.     Graviūra.

Dažniausiai juvelyrai iškart pasirūpina, kad pagal poreikius būtų atlikta ir graviūra. Taip, ji kainuoja papildomai, tačiau suteikia daugiau asmeniškumo žiedui, kuris bus dėvimas. Šiuo metu graviūros galimybės yra labai plačios ir net ant pačių ploniausių žiedų yra talpinami gana dideli tekstai. Kas Jums atrodo svarbu ir ką norite pamatyti ant žiedo?

  1.     Brangakmenis.

Taip pat reikia įsivertinti, ar norisi, kad žiedas  būtų puoštas brangakmeniu, ar ne. Vėlgi, jis labai kelia kainas. Žinoma, galima rasti ir pigesnius akmenukus, tačiau natūralu, kad tuomet žiedas nebus toks įspūdingas. O ir to įspūdžio reikia ne visiems.

Bet kuriuo atveju reikia apgalvoti – koks žiedas Jums kelia geras emocijas. Ir jeigu tai bus tas, kuris labai gražus, kuris su brangiuoju akmeniu – tikrai verta į tokį investuoti. Juk šis papuošalas bus dėvimas visą gyvenimą.

  1.     Plotis ir dydis.

Galiausiai, renkasi bet kokį žiedą, ne tik vestuvių, svarbu jo dydis ir tuo pačiu plotis, kuris yra derinamas prie kiekvieno poreikių. Dažniausiai vyrai renkasi platesnius nei moterys. Taip pat svarbu, kad būtų tinkamai išmatuojamas žiedas, kad dydis tiktų. Tik tokiu atveju jo dėvėjimas kasdien bus tikrai malonus.