Kaip rašomas eta ženklas?

Simbolis @ ( kitaip dar vadinamas eta ženklas) reikalingas kuomet norime parašyti elektroninį laišką. Jį taip pat galit prireikti naudoti matematiniuose užrašuose arba programavimo kalbose. Norėdami sukurti simbolį „Windows“ kompiuteryje, paspauskite Alt + 64.

MACBOOK tipo kompiuteriuose, paspauskite Option + G.

Norėdami parašyti simbolį „@“, vienu metu paspauskite klavišą „Shift“ ir skaičiaus „2“ klavišą. Taip pat galite laikyti nuspaudę klavišą „Alt“ ir skaitmeninėje klaviatūroje įvesti „64“, kad gautumėte simbolį „@“.

eta zenklas

Simbolio @ eta ženklas istorija

Šio simbolio kilmė nežinoma, tačiau jis naudojamas el. pašto adresuose nuo pat pirmųjų elektroninių žinučių siuntimo dienų. Tikėtina, kad jis kilo iš žodžio „at“ vartojimo konkrečiai vietai žymėti, pavyzdžiui, „esu namuose“ arba „esu darbe“

1971 m. Rėjus Tomlinsonas išsiuntė pirmąjį el, ir jis pasirinko simbolį „@“, kad atskirtų naudotojo vardą nuo naudotojo adreso ARPANET tinkle.

Simbolis „@“ elektroninio pašto adresuose tapo toks įprastas, kad dabar jis įtrauktas į daugumą standartinių angliškų klaviatūrų išdėstymų. Tačiau vis dar yra keletas kalbų, kuriose šis simbolis nenaudojamas, pavyzdžiui, kinų, japonų ir korėjiečių.

Kaip užregistruoti elektroninį paštą?

Norėdami užregistruoti el. pašto dėžutę, turėsite susikurti paslaugų teikėjo, pavyzdžiui, „Gmail“, „Yahoo“ arba „Outlook“, paskyrą. Sukūrę paskyrą, galėsite prisijungti ir pradėti naudoti savo el. pašto adresą. Savo el. pašto adresą taip pat galite naudoti norėdami susikurti profilį tokiose socialinės žiniasklaidos svetainėse kaip „Facebook“, ir „LinkedIn“.

Registracijos forma yra labai paprasta ir reikia tik kelių duomenų, pavyzdžiui, vardo, pavardės, gimimo datos ir šalies, kurioje gyvenate. Taip pat turėsite pasirinkti savo paskyros slaptažodį. Užsiregistravę galėsite pradėti naudoti savo el. pašto adresą pranešimams siųsti ir gauti.

Elektroninis paštas greitas ir patogus būdas bendrauti su kolegomis. Be to, tai puikus būdas būti informuotam apie naujausias naujienas ir pokyčius jus dominančioje srityje. Nesvarbu, ar siunčiate asmeninę žinutę, ar su darbu susijusį el. laišką, svarbu nepamiršti bendrauti pagarbiai ir profesionaliai.

Patogiausia programa elektroniniam paštui yra integruotą į telefono operacinę sistemą. Pavyzdžiui, „iPhone“ naudotojai savo el. paštą gali pasiekti per integruotą „Mail“ programą, o „Android“ naudotojai gali naudoti „Gmail“ programą. Taip pat yra daugybė trečiųjų šalių el. pašto programėlių, skirtų abiem platformoms.

Tekstas paruoštas sppc.lt komandos