Kaip susiplanuoti medaus mėnesio kelionę į Maldyvus?

Susiplanuoti medaus mėnesio kelionę – atsakinga užduotis, kadangi norisi, jog laikas, praleistas joje, sukurtų tik pačius gražiausius prisiminimus. Maldyvai gali būti puiki medaus mėnesio lokacija. Jie garsėja nuostabiais smėlio paplūdimiais, krištolo skaidrumo vandeniu bei nuostabiais gamtos vaizdais. Jei norėtumėte ir jūs aplankyti Maldyvus su savo mylimu žmogumi, štai, keli patarimai, kaip susiplanuoti tokią kelionę ir į ką atkreipti dėmesį. 

Pasirinkite tinkamą laiką 

Nors Maldyvuose ištisus metus vyrauja maloni šiluma, reikėtų žinoti, jog čia yra du pagrindiniai sezonai: sausasis ir drėgnasis. Sausasis sezonas laikomas nuo sausio iki kovo mėnesio, na, o lietingasis – nuo gegužės iki lapkričio. Būtent dėl to, jei norite būti garantuoti, jog atostogų metu galėsite pasimėgauti saulės voniomis ir netrukdomai keliauti po salyną, planuokite kelionę sausuoju sezonu. 

Kaip patekti į Maldyvus?

Reikėtų turėti omenyje, jog Malė – Maldyvų sostinė, į kurią ir iš kurios yra vykdomi visi skrydžiai. Atvykus į Malę, Maldyvų kurortus galima pasiekti viešuoju keltu arba hidroplanais, sraigtasparniais ar greitaeigiais kateriais. Jei planuojate apsistoti privačios salos kurorte, tokiu atveju pervežimu turėtų pasirūpinti kurorto atstovai, atsižvelgdami į jūsų atvykimo ir išvykimo laiką, tad jums nebereikės dėl to sukti galvos. 

Kelionės trukmė ir veiklos

Įprastai poros Maldyvuose praleidžia 7-14 dienų. Priklausomai nuo norų, per šį laiką galima ilsėtis paplūdimyje, mėgautis saulės voniomis, katerio pagalba apžiūrėti aplink esančias salas ar užsiimti vandens pramogomis – plaukioti irklentėmis, baidarėmis, nardyti, stebėti vandens gyvūniją. Taip pat kai kurie kurortai siūlo tokias veiklas kaip SPA procedūras, maisto gaminimo pamokas, filmų vakarus ar kviečia užsiimti įvairiomis sporto šakomis. 

Apranga

Maldyvai – musulmoniška šalis, todėl, lankantis vietinėse salose, reikėtų išreikšti pagarbą jų religijai ir pasirūpinti, jog moterų pečiai ir keliai būtų pridengti. Visgi, privačiuose salų kurortuose dažniausiai galima dėvėti įvairius drabužius. Nors paplūdimio apranga ir galvos apdangalai nuo kaitrios saulės turėtų sudaryti didžiąją dalį lagamino turinio, nepamirškite ir kelių puošnesnių drabužių, tinkančių prabangiai vakarienei.