Kas yra BMW dalių numeriai ir kaip juos perskaityti?

Rasti ir teisingai perskaityti BMW dalių numerius dažnai gali būti nemalonu. Mes padedame tai padaryti paprastai atlikdami kelis paprastus veiksmus. Rasti ir teisingai perskaityti BMW dalių numerius  dažnai gali būti nemalonus darbas. Bandymas iššifruoti daugybę raidžių ir skaičių, antspauduotų ar paženklintų prie BMW automobilio dalies, dažnai gali būti košmaras… ypač jei nežinote, kur ieškoti. Geros naujienos yra tai, kad BMW iš tikrųjų turi (gana) paprastą dalių numeravimo sistemą, kurią supratus palengvins gyvenimą. Jūsų BMW dalių numerių nustatymas ir nuskaitymas neturėtų būti beprasmiškas pratimas – tai turėtų būti labai galingas įrankis, kurį  mechanikas gali naudoti, kad surastų ir užsisakytų remonto dalis. Kokybiškos automobilių dalys Srotas24 puslapyje.

Ar sunku nustatyti BMW dalių numerius?

Naujos BMW auto dalys ir jų numeriai neturi būti sudėtingi ar kelti nerimą. Jei žinote, kas tai yra, bet nenorite žinoti, ką jie reiškia, jie vis tiek gali jums padėti. Jei jau žinote unikalų BMW dalies numerį ir ieškote pakeitimo, galite tiesiog įtraukti tą numerį į FCP Euro paieškos juostą ir rasti ieškomos dalies pakaitalą. Jei dar nežinote dalies numerio, galite naudoti BMW dalių numerių paieškos įrankį. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, ką reiškia dalių numeriai, skaitykite toliau.

Kas yra BMW dalių numeriai ir ką jie reiškia?

Atsistokite už automobilio, šalia keleivio pusės priekinio rato, tada pažiūrėkite į prietaisų skydelį. Nukreipkite dėmesį į priekinio stiklo apačią, ten, kur stiklas susitinka su brūkšniu. Toje srityje turėtumėte pamatyti 17 skaitmenų raidinį ir skaitmeninį kodą, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip beprasmis.

Kai dauguma žmonių žiūri į visą 11 skaitmenų BMW dalies numerį, jie mato krūvą atsitiktinių skaičių, sudėtų į unikalų identifikatorių. Iš dalies ši prielaida yra teisinga, tačiau praktikoje BMW dalių numeravimo sistemoje yra daugiau metodų nei beprotybės. Dabartinė BMW numeravimo sistema leidžia identifikuoti dalį net iš 7 numerių. Beveik kiekviena BMW dalis turi bent 7 skaitmenų numerį, kuris visada yra unikalus pačiai daliai. 

13 53 7 585 261-12. Iššifruokime!

  • 13 = Pagrindinė grupė – degalų paruošimas ir kontrolė (visada būdinga degalų įpurškimo sistemai);
  • 53 = Pogrupis – kuro purkštukų purkštukai ir linijos (gali būti degalų purkštukas, purkštuko sandariklis arba kitas su degalų purkštukais susijęs komponentas);
  • 7 585 261 – unikalus 7 skaitmenų identifikatorius (visada unikalus pačiai daliai);
  • -12 = Indekso numeris – dabartiniu numeriu pažymėtos dalies pataisymai arba pakeitimai (ne ant visų dalių yra atspausdintas indekso numeris).

Ši pagrindinė numerių struktūra yra vienoda kiekvienam BMW, MINI ir Rolls Royce dalių numeriui. Kai klientai man suteikia dalies numerį arba pasako, ko ieško, pagal jų detalės aprašymą jau žinoma, kur ieškoti ir ko ieškoti. Šis modelis leidžia lengvai suskirstyti dalis į kategorijas. Jei esate susipažinę su BMW TIS sistema (dalių dokumentacija), ji veikia taip pat. 

Ką verta žinoti apie BMW automobilio dalis?

BMW OEM dalys yra pagamintos ir patvirtintos BMW, o tai reiškia, kad jų matmenys ir medžiagų kokybė yra visiškai tokie patys kaip ir keičiama originali dalis. Taigi, jei galiausiai perkate atsargines BMW X3 arba BMW X1 dalis, norėsite, kad dalys būtų optimaliai pritaikytos jūsų investicijai.

Dauguma BMW dalių yra aiškiai paženklintos teisingu dalies numeriu. Laimei, retas atvejis, kai sutinkamas „nesąžiningas“ numeris. Jei kada nors susidursite su dalimi, ant kurios negalite perskaityti numerio prieš pirkdami įsitikinkite, kad ji tikrai tinkama.