Kas yra furminatorius šunims ir kaip jis veikia?

Furminatorius padės susitvarkyti su augintinio kailio slinkimo problemomis. Šuo namuose – tai laimės kiekvienam jo šeimininkui. Kiekvienas šuns šeimininkas žino apie jo nesavanaudišką meilę ir begalinį džiaugsmą, kurį jis išreiškia net po trumpo išsiskyrimo. Tačiau norint, kad namiškiams būtų patogu gyventi su šunimi, svarbu nepamiršti ir apie tinkamą jo priežiūrą. Yra keletas dalykų, kurie daugeliu atvejų net apsunkina gyvenimą su šunimi. Daugiausia rūpesčių kelia plaukai, kuriuos randame ant drabužių, baldų, grindų, o kartais ir ant švarių indų, išimtų iš virtuvės spintelės. Tačiau taip nebūtinai turi būti – furminatorius šunims gali padėti susitvarkyti su šia problema. Jus taip pat sudomins ir kitos gyvūnų prekės esančios mūsų parduotuvės asortimente.

Sukurtas specialiai atsižvelgiant į jūsų augintinį

Tai specialios konstrukcijos šepetys. Jis turi plastikinę arba metalinę rankeną, o rankenos gale yra specialūs metaliniai dantukai kailiui šukuoti. Furminatoriumi geresnis būdas šukuoti šunį, nei įprastu šunų šepečiu. Naudodamiesi šiuo populiarumo sulaukusio patogiu įrankiu, maksimaliai gerai iššukuosite augintinio kailį: pašalinsite negyvą ir krentantį pokailį, išlaikysite sveiką šuns odą, o kailį – blizgantį ir prižiūrėtą. Furminatorius šunims, kitaip nei įprasti šepečiai, jis nepeša ir nepažeidžia šuns sveikų plaukų, dėka ypatingo dantukų ilgio ir tankio. Šukuojant pašalina tik tuos plaukelius, kurie netrukus iškris savaime. Furminatoriumi galima šukuoti tiek šunis tiek kates, tačiau katėms svarbu pasirinkti joms specialiai pritaikytas priemones. Svarbu pasirinkti kokios šukos jūsų augintiniui tinkamiausios.

Kaip naudojamos furminatoriaus šukos?

Augintinių priežiūros priemonėmis paprastai naudotis lengva, taip yra ir su furminatoriumi. Jo naudojimui nereikia jokių specialių įgūdžių. Iš pradžių gali atrodyti, kad šukavimas neveiksmingas nes furminatorius neturi ilgų vielų kaip įprastas šepetys, tačiau po pirmo panaudojimo suprasite, kad jis veiksmingas, kai pastebėsite iššukuojamų plaukų kiekį. Ilgainiui jūsų augintinis mažiau šersis, sumažės plaukų ant grindų, drabužių ir kitose namų vietose.

Šukuokite savo augintinį trumpais judesiais – nuo galvos link uodegos. Rankomis pašalinkite atsiradusį plaukų perteklių nuo šuns nugaros. Šunų turinčių ilgą ir tankų kailį šeimininkai neretai nustemba, kad jų augintiniai ir po ilgo šukavimo vistiek šeriasi, nors ir mažiau. Furminatorius gali būti naudojamas ir po maudynių išdžiuvus kailiui, nes šukuoti drėgną šuns kailį gali būti varginantis darbas, nes plaukai prilimpa prie rankų ir prie drabužių.

Furminatorius pašalina didelį plaukų kiekį, naudojama speciali funkcija, kad kailį būtų galima patogiai surinkti ir išmesti. Rinkoje taip pat parduodami specialūs kondicionieriai šunims, kuriuos galima naudoti prieš šukuojant šunį. Tai tikrai padės pasiekti geresnių rezultatų, kad jūsų šuo džiaugtųsi blizgančiu ir sveikai atrodančiu kailiu.

Kodėl verta įsigyti furminatorių?

Beveik kiekvienas šuo daugiau ar mažiau šeriasi. Šėrimosi intensyvumas priklauso nuo veislės, amžiaus, lyties ir išorinių veiksnių, tokių kaip stresinės situacijos, oro temperatūra, mityba ir sezoniniai pokyčiai. Nors plaukų slinkimas yra natūralus procesas, kurio neįmanoma išvengti, jį galima gerokai sumažinti naudojant furminatorių. Pagrindiniai privalumai:

  • iki 99 % sumažina plaukų slinkimą, todėl ilgainiui namuose, automobilyje ir ant drabužių sumažėja augintinio išmetamų plaukų;
  • padeda prižiūrėti jūsų augintinio kailį ir odą, kad jie atrodytų švarūs ir sveiki;
  • pašalina negyvus plaukų gumulėlius iš po kailio;
  • padeda kailiui atsinaujinti nedirgindamas odos;
  • dėl tiksliai suformuotų nerūdijančio plieno ašmenų furminatorius nepeša ir nepažeidžia šuns kailio;
  • lengva naudoti ir tinka naudoti namuose.

Ar jis bus veiksmingas mano augintiniui?

Furminatorius skirtas povilnei ir negyviems plaukams šalinti nepažeidžiant augintinio kailio. Priklausomai nuo veislės – šunų kailio tipai skiriasi. Vieni turi dvigubą kailio sluoksnį, kiti – vienasluoksnį. Šios šukos ypač tiks intensyviuoju šėrimosi laikotarpiu. Rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę po 10-20 minučių. Svarbu, kad jis būtų naudojamas sistemingai ant viso gyvūno kūno, kartojant šį procesą ilgą laiką, maksimaliam efektui išgauti.

Produktai padedantys prižiūrėti šuns kailį

Yra priemonių, kurios taip pat padeda prižiūrėti šuns kailį, nesvarbu jis ilgas ar trumpas. Galima naudoti anksčiau minėtą kondicionierių lengvesniam šukavimui. Taip pat svarbu koks šampūnas naudojamas kai maudote augintinį. Svarbu, kad jis atitiktų šuns amžių ir kailio tipą. Naudojamas furminatorius užtikrins, kad būtų pašalintas nereikalingas kailio sluoksnis. Kad kailis būtų geros būklės, svarbu prisiminti, kad kokybiškas šunų maistas – taip pat svarbus elementas. Tinkama priežiūra ir reguliarus šukavimas sumažins šuns plaukų kiekį namuose, o tai taip pat svarbu žmonėms, linkusiems į alergiją.

Informacinis video filmukas, kaip naudoti furminatorių: www.youtube.com