Klaidos, kurios dažniausiai pasitaiko montuojant segmentines tvoras

Bet kurioje situacijoje, kad ir kokios kokybiškos medžiagos būtų nupirktos, bet jeigu darbas bus atliktas netinkamai, tuomet iš kokybiškumo naudos nebus visiškai. Tad labai svarbu ne tik išsirinkti medžiagas, bet ir visą darbą atlikti tinkamai. Jeigu tvoros segmentai yra pasirinkti geri, juos montuojant galima padaryti nemažai klaidų. Tad šis straipsnis yra būtent apie tai, kokios dažniausiai gali pasitaikyti klaidos. Tad perskaitę jį, galėsite netinkamų sprendimų išvengti.

Tvoros stulpai

Nors kai kam gali atrodyti, kad tvoros stulpai yra nereikšmingi, tačiau jie atlieka labai didelį vaidmenį. Juk nuo jų priklauso visos tvoros tvirtumas ir stabilumas. Jeigu ji nebus tokia, tuomet, vargu, ar apskritai verta statyti tvorą ir leisti pinigus. Todėl labai svarbu žinoti, koks turi būti minimalus duobių gylis, kad tvoros stulpai stovėtų tvirtai ir atlaikytų stipresnes audras, lietus ir panašiai, bei kad tinkamai atlaikytų tvoros segmentus. Kasant duobes labai svarbu dėmesį kreipti į pačios tvoros aukštį.

Įvairūs žemės nuolydžiai

Turbūt nebūtų galima atrasti nei vieno žemės ploto, kuris neturėtų bent menkiausių nuolydžių. Nors tai ir natūralus dalykas, tačiau statant tvorą į juos reikėtų atkreipti dėmesį. Jeigu tokių šlaitų yra ganėtinai nemažai, iš karto verta kreiptis į specialistus, kurie galėtų viską tinkamai apskaičiuoti ir nurodyti kaip tinkamai tvora turėtų būti sumontuota. Nes neapskaičiavus tokių dalykų galima padaryti nemažai netikslumų ir tuomet tvora bus pastatyta nelygi, su dideliais tarpais ir panašiai.

Vamzdynai ir laidai, kurie užkasti po žeme

Prieš pradedant tvoros montavimo darbus, labai svarbu pasidomėti, kurioje vietoje po žeme yra išvesti įvairūs vamzdžiai ir kiti laidai. Kadangi duobės reikalingos gana gilios, labai didelė tikimybė nežinant tokios informacijos juos pažeisti. O tada problemų bus labai daug ir dažnu atveju jos kainuos labai brangiai. Tad kur kas labiau apsimoka tokią informaciją susižinoti prieš atliekant darbus, nei kad vėliau taisyti padarytas klaidas.

Tikslūs tvoros apskaičiavimai

Norint išleisti kaip įmanoma optimalesnę sumą, visada verta apsiskaičiuoti įvairius kaštus. Lygiai tokia pati situacija yra ir su segmentine tvora. Norint turėti kaip įmanoma mažiau išlaidų, iš karto reikėtų apskaičiuoti, kiek reikės stulpų, tvoros segmento, apkabų ir kitų medžiagų, kurios bus reikalingos. Taip galėsite iš karto įsigyti reikiamą kiekį. Jeigu apskaičiavimų negalite atlikti patys, visada pagalbos galima kreiptis į specialistus, kurie skaičiuodami padarys tikrai minimalias paklaidas.