Ko išmokstama masažų kursų metu?

Daugelis žmonių turi įvairių priežasčių lankyti masažo kursus. Kai kurie lanko masažo mokyklą tik norėdami išmokti masažo technikų asmeniniam pritaikymui, o daugelis kitų mano, kad tai yra karjeros galimybė. Masažų kursai šiais laikais skiriasi. Kai kurie siūlo tik mokymą universiteto miestelyje, o kiti teikia nuotolinį mokymąsi arba internetinę mokymo programą. Jei jus domina masažo kursai, nesvarbu, kokia jūsų priežastis ir ar pasirinksite mokytis tradiciniu būdu, ar internetiniuose kursuose, tai yra dalykų, kurių galite tikėtis ir patirti pradėję mokytis masažo.

Bendri dalykai

Būsite mokomi anatomijos, fiziologijos, patologijos ir kineziologijos pagrindų. Šie dalykai aptariami prieš jums mokant tinkamų technikų. Tai suteikia jums pakankamai žinių apie savo dalykus prieš pradedant juos nagrinėti. Taip pat aptariama etika, verslas ir rūpinimasis savimi. Tai būtina norint ateityje rūpintis klientais ir verslu.

Mokymo programos aprėptis

Jūsų mokymo programa tikrai priklausys nuo jūsų pasirinkto masažo kursų. Tačiau dažniausiai būsite mokomi kelių pagrindinių ir įprastų masažų, atliekamų daugumoje sveikatos klinikų, taip pat pasirinksite masažą, kurio specializacija yra. Refleksologija, švediškas ir šiatsu masažas yra labiausiai paplitęs. Gera žinoti, kad šie trys masažų tipai vis dar yra labai paklausūs visame pasaulyje. Tada galėsite rinktis gydomąjį masažą, sportinį masažą, tajų masažą, giliųjų audinių masažą ir daugelį kitų. Daugelis mokyklų taip pat siūlo sveikatos mokslų bakalauro laipsnį arba IV terapijos praktikos sertifikatą, kuriame galite išmokti visų tipų masažų.

Masažo kursai ir mokymai

Nesvarbu, ar mokotės masažo internetu, ar lankysite įprastus užsiėmimus pasirinktoje masažo mokykloje, vis tiek lankysite pamokas, teiksite užduotis ir bendrausite su mokytojais bei kolegomis studentais, kol baigsite masažo kursą. Mokydamiesi internetu, bendravimo su mokytojais priemonės bus pokalbiai ir el. paštas, kad galėtumėte pateikti užduotis. Pasinaudokite tuo, nes visi jūsų mokytojai ir treneriai yra sertifikuoti masažo terapeutai ir savo srities ekspertai. Jūsų mokymas nesibaigia tik išmokus vaizdo įrašus arba dalyvaujant užsiėmimuose klasėje. Norint gauti sertifikatą ir akreditaciją, reikalingas praktinis prašymas, paprastai apie 500 valandų. Kaip ir kituose mokykliniuose kursuose, jums reikia atlikti stažuotę arba mokymą darbo vietoje. Tai geriausias laikas įvertinti savo įgūdžius, nes dabar galite ir turite pritaikyti masažo metodus tikriems žmonėms.

Finansavimo pagalba

Trumpas masažo kursas arba visas sertifikavimo kursas yra gana brangus, tačiau gavus sertifikatą yra daug galimybių kilti aukštyn. Geriausias dalykas visose mokyklose yra tai, kad jos teikia finansinę pagalbą kvalifikuotiems mokiniams. Galite tikėtis, kad turėsite keletą finansinės pagalbos galimybių, jei tik būsite tinkami.