Kodėl sužadėtuvių žiedai yra svarbūs?

Suzadetuviu ziedai yra romantiška tradicija jau daugiau nei kelis šimtus metų. Tai ne tik gražus gestas, bet ir įsipareigojimo deklaracija. Labai svarbu išsirinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą, o ne pirkti patį pirmą. Visuomet turite pagalvoti apie savo partnerio skonį, koks yra reikalingas žiedo dydis, kokio deimanto norite ir kokį biudžetą tam norite skirti.

Kodėl jie yra svarbūs?

Teigiama, kad sužadėtuvių žiedų yra perkama daugiau, nei kokių nors kitų žiedų. Visame pasaulyje sužadėtuvių žiedai simbolizuoja meilės ir atsidavimo simbolį. Mūvėdami sužadėtuvių žiedą, jūs atskleidžiate aiškią žinią, kad jūsų nebedomina naujos pažintys ir jau turite savo mylimą žmogų. Tačiau sužadėtuvių žiedas nėra tik aksesuaras, kuris parodo, kad jūs norite tuoktis. Tai simbolis ir pažadas visam gyvenimui, kad norite skirti savo gyvenimą ir meilę kitam žmogui.

Dauguma žmonių manė, kad sužadėtuvių žiedas simbolizuoja begalybę, nes jis neturi pradžios ir pabaigos, todėl jis yra amžinas. Dažniausiai sužadėtuvių žiedai yra įmantresnį lyginant su vestuviniais žiedais.

Skirtingi žiedinių metalų tipai

Šiais laikais yra labai platus žiedų pasirinkimas, todėl galite nesunkiai atrasti tinkamą žiedą savo mylimam asmeniui.

  • Platina: tai yra retas baltas metalas, kuris yra išpopuliarėjęs dėl savo stiprumo ir jis yra 95 procentai grynumo.
  • Geltonas ir baltas auksas: geltonas auksas gali būti derinamas su kitais metalų lydiniais, kad būtų padidintas jo stiprumas. Jie dažniausiai yra 70 – 75 procentų grynumo. Jis yra plačiai prieinamas kiekvienam ir yra šiek tiek pigesnis nei platina.
  • Rožinis auksas: rožinio aukso atspalvis yra išgaunamas, kai į auksą pridedamas vario lydinys. Rožinė spalva simbolizuoja meilę ir puikiai atrodo prie visų odos atspalvių.
  • Titanas: kietas pilkas metalas ir yra nedūžtantis. Tokio tipo žiedą dažniausiai nešioja vyrai, kurie nėra įpratę nešioti žiedus.

Reikia nepamiršti, kad ant beveik kiekvieno žiedo yra dedami deimantai su skirtingomis charakteristikomis. Deimantai suteikia puikų vaizdą ir turi puikią išlaikomą vertę.

Jeigu niekaip negalite išsirinkti savo mylimam asmeniui tinkamo žiedo, tuomet galite užsukti į internetinę parduotuvę www.dukaratai.lt ir užsisakyti žiedą pagal savo norus.