Kodėl verta pasinaudoti drono paslaugomis?

Nekilnojamo turto pardavimas tai didelė pramonė, kuri ženkliai susijusi su išvaizda. Jeigu ruošiatės pardavinėti NT ir norite jį parduoti kuo skubiau, tuomet reikės, kad nuotraukos atrodytų kuo gražiau. Šių laikų rinkos pasiūla yra labai didelė, todėl svarbu, kad jūsų objektas išsiskirtų nuo kitų. Pardavinėjant nekilnojamą turtą reikia turėti nuotraukas, kurias naudosite skelbime. Dažna problema, kad pardavėjai atlieka prastos kokybės nuotraukas ir jas panaudoja. Nekilnojamo turto pramonė smarkiai keičiasi, todėl būtina užtikrinti, kad nuotraukos būtų aukštos kokybės ir būtų atvaizduojamas gražus vaizdas. Technologijos pastoviai naujinasi, todėl mes galime naudoti bepiločius orlaivius ir juos pakelti aukštai į viršų ir fotografuoti nekilnojamą turtą.

Jeigu norite atvaizduoti kuo gražesnį vaizdą, tuomet Drono paslaugos yra nuostabus pasirinkimas. Kadangi technologijos vis naujinasi, todėl ir nuotraukos yra užtikrinamos aukštos kokybės.

Privalumai naudojant dronus NT rinkoje

Dažniausiai nekilnojamo turto rinkodaros tikslas yra tik vienas, parduoti turtą ir užtikrinti laimingą pirkėją. Pagal internete aptinkamas statistikas rodoma, kad aukštos kokybės nuotraukos padeda asmenims greičiau parduoti jų norimą NT. Bet norime priminti, kad paprastos nuotraukos tikrai nėra prilyginamos nuotraukoms, kurios yra daromos su dronu. Dronas leidžia mums kilti iki 120 metrų ( pagal numatytas drono licencijos taisykles) aukščio ir demonstruoti objektą iš aukštai ir atlikti kadrus iš skirtingų pozicijų. Su telefonu mes negalime iškilti aukštai, todėl tokio tipo nuotraukų tikrai neįmanoma padaryti. Nuotraukos iš aukštai leidžia kiekvienam asmeniui pamatyti konkretų namo vaizdą ir aplinkos išvaizdą.

Yra daug elementų, kurių mes taipogi nepadarysime su fotoaparatais arba telefonais. Labai svarbu atvaizduoti klientams tikrąjį vaizdą, kokia yra aplinka. Geras bepiločio orlaivio valdytojas stengiasi atvaizduoti kuo gražesnę turto nuotrauką, parodyti asmenims namo aplinką ir parodyti netoliese esančius ežerus ir miškus, jeigu jų yra. Taip pat tai privalumas, kadangi nesusipažinę klientai pamatys kas supa tą vietovę ir tai privers juos labiau norėti to turto.

Nekilnojamo turto fotografavimas dronu kainuoja tikrai nedaug, todėl yra lengvai prieinama paslauga kiekvienam norinčiam asmeniui.