Pradėti verslą internete dar niekada nebuvo taip paprasta. Nesvarbu, ar norite pradėti dropshippingo verslą, ar perkelti savo elektroninės prekybos parduotuvę į kitą lygį, tiekėjų sąrašai gali suteikti jums reikiamą pradžią.
Yra daugybė priežasčių, kodėl galite norėti įsigyti tiekėjų sąrašą. Galbūt tik pradedate veiklą ir jums reikia pagalbos ieškant tiekėjų. O gal esate patyręs elektroninės parduotuvės savininkas, kuris nori rasti naujų tiekėjų, iš kurių galėtų įsigyti produktų.
Kada verta pirkti tiekėjų sąrašus?
- Tiekėjų sąrašai gali sutaupyti laiko. Jei ieškote tiekėjų savo verslui, gali užtrukti daug valandų, tačiau tai negarantuoja, jog surasite tinkamus tiekėjus. Įsigydami tiekėjų sąrašą galite sutaupyti laiko ir jį išleisti naudingesniems dalykams.
- Jei jau dirbate su tiekėjais, galbūt norėsite susirasti naujų tiekėjų, kad padidintumėte savo pasirinkimo galimybes. Įsigiję tiekėjų sąrašą galite rasti naujų tiekėjų, kurių kitu atveju galbūt nebūtumėte radę.
- Įsigydami tiekėjų sąrašą galite gauti geresnes reikiamų produktų ar paslaugų kainas. Taip yra todėl, kad turėdami reikalų su keliais tiekėjais turėsite daugiau derybinės galios. Taip pat galėsite pasilyginti savo turimus su kitais.
- Galite rinktis kurios šalies tiekėjai Jus domina! Pavyzdžiui, jei jus domina tiekejai is Lenkijos, galite tiesiog nusipirkti tam tikrą bazę pigiau.
Nebijokite rizikos. Svarbiausia ją tinkamai pasverti:
Verslas nėra lengvas dalykas. Tam reikia atsidavimo, laiko ir pastangų. Tačiau taip pat reikia ir rizikuoti. Jei norite būti sėkmingi, turite rizikuoti. Aišku, jokiu būdų negalima aklai pulti į naują verslą ir rizikuoti visais savo turimais pinigais, turite elgtis protingai. Toliau pakalbėsime apie galimas rizikas.
Yra dvi rizikos rūšys:
1) rizika nesiimti jokių veiksmų
2) rizika imtis netinkamų veiksmų
Pirmoji rizikos rūšis yra daug blogesnė už antrąją. Kai žmonės bijo rizikuoti, tačiau tai klaidingas požiūris. Turėtumėte bijoti tik netinkamos rizikos
Kai pradedate verslą, turite šiek tiek rizikuoti. Tačiau taip pat turite elgtis protingai. Labai svarbu pasverti galimą naudą ir galimą riziką.
Yra du dalykai į ką turite atsižvelgti rizikuodami:
1) Kiek tikėtina, kad rizika įvyks?
2) Kokios blogos būtų pasekmės, jei rizika vis dėlto įvyktų?
Priimdami sprendimą turite atsižvelgti į abu šiuos dalykus.
Pavyzdžiui, tarkime, galvojate pradėti verslą. Tai yra rizika prarasti dalį pinigų. Tačiau jei gerai pagalvosite, suprasite, kad galima nauda yra daug didesnė nei rizika Žinoma, visada yra tikimybė, kad jums nepavyks. Tačiau jei nerizikuosite, niekada nieko nepasieksite.