Kodėl verta rinktis įtempiamas lubas?

Įtempiamos lubos šiomis dienomis yra vienas populiariausių pasirinkimų ne tik baseinams ir vonios kambariams, bet ir kitiems namo kambariams, ofisams ir kt. Dėl to nenuostabu, jog daugeliui kyla klausimas, dėl ko įtempiamos lubos gauna tiek daug dėmesio? Pagrindiniai pranašumai akivaizdžiai parodo, jog įtempiamas lubas verta įsigyti kiekvienam, kuris nori įsikurti ne tik jaukiai, bet ir ateinančius 10 metų negalvoti apie lubų atnaujinimą. Pagrindiniai privalumai, į kuriuos daugelis atkreipia dėmesį yra greitas ir nesudėtingas lubų montavimas. Jeigu bent kartą teko montuoti lubas, tikrai suprantate, jog tai varginantis darbas. Būtent dėl to siūlome rinktis įtempiamas lubas, šios lubos montuojamos labai lengviau. Kiti privalumai ne mažiau įspūdinti. Šios lubos yra netrūkinėjančios, jos nebijo nei drėgmės, nei dulkių, o paviršius metų metus išlieka lygis ir švarus. Daugiau nei akivaizdu, jog šis lubų sprendimas tinka kiekvieniems namams.

Kaip išsirinkti?

Įtempiamos lubos – tai puikus pasirinkimas ne tik namams, bet ir sodyboms, biurams ir kt. Bet labai svarbu suprasti, jog norint, kad įtempiamos lubos atitiktų jūsų lūkesčius, turite atidžiai išsirinkti gaminius. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  • Šių lubų didžiausias privalumas, jog jos netrūkinėja, yra lengvai išvalomos, nesugeria kvapų, taip pat yra atsparios vandeniui, tačiau verta pastebėti, jog nekokybiškos lubos nebūtinai atitiks šiuos dalykus. Rinkitės gamintoją atidžiai ir nepamirškite pasidomėti gamintoju.
  • Šiomis dienomis galima pastebėti, jog daugelis gamintojų siūlo labai plačias lubų spalvos paletes, todėl išsirinkti gali būti sudėtinga. Siūloma ne tik daug atspalvių, bet ir matinės, blizgančios spalvos, net ir šviečiančios. Būkite atidūs ir galvokite ne tik tai, kas gražu, bet ir atsižvelkite į tai, kas tiks kambariui.
  • Kokios papildomos lubų savybės? Ar jos antistatiškos? Ar ekologiškos? Būtinai atkreipkite į tai dėmesį, nes šie dalykai ne mažiau svarbūs nei pagrindinės savybės.
  • Per kiek laiko sumontuojamos? Neretai įtempiamos lubos gali būti sumontuojamos per 1-2 dienas, tačiau tai priklauso nuo gamintojo.
  • Kokia garantija suteikiama luboms? Patikimas gamintojas nevengs pasiūlyti ilgesnės garantijos, kadangi jis supranta, kad pirkėjas nenusivils preke.