Kodėl verta rinktis skrydį oro balionu?

Kodėl verta rinktis skrydį oro balionu?

Yra daugybė priežasčių, kodėl skrydžiai oro balionu yra toks populiarus užsiėmimas. Tai yra unikali patirtis, kurios dėka galite pamatyti pasaulį iš paukščio skrydžio. Skrendant oro balionu pamatysite kvapą gniaužiančius gamtos vaizdus bei miestų panoramas. Tai būtina patirti bent kartą gyvenime.

Jei nesate susipažinęs su oro balionais, tikriausiai turite klausimų kaip šis užsiėmimas vyksta? Tai gana nesudėtinga ir saugi pramoga. Apie ją plačiau papasakosime šiame straipsnyje.

Kokius skrydžius galima rinktis?

  • Skrydžiai oro balionais atliekami įvairiu laiku. Populiariausi pasirinkimai yra rytiniai skrydžiai kuomet kyla saulė, bei vakariniai kuomet ji leidžiasi. Tačiau šiuo metu taip pat populiarėja naktiniai skrydžiai, kurie paprastai yra pasirenkami miestų vietovėse pasigrožėti šviesų šou.
  • Privatumo norintiems žmonėms, galite rinktis VIP skrydžio paketą. Šis paketas kainuoja apie 600 EUR, tačiau skrendant balione bus tik Jūsų kompanija. Taip pat galite rinktis pageidaujamą vietą – laiką.
  • Tai gali būti puiki šventės ideja ir kulminacija. Tarkim jei organizuojate mergvakarį, ar gimtadienį, ar kokią nors darbo kolektyvo šventę. Tai visiems suteiks puikių įspūdžių ir šventė bus tikrai įsimintina.
  • Galite rinktis ir skrydžio oro balionu dovanų kuponą. Tai puikus pasirinkimas vestuvėms, jubiliejams, ar metinėms paminėti.

Kokie oro maršrutai yra patys populiariausi?

Atminkite, jog šios pramogos sezonas yra balandžio – spalio mėnesiai. Arba kitaip sakant – šiltasis metų laikas. Šiuo metu yra gražesni vaizdai, kuomet pilna žalumos, bei tinkamas oras, mažiau vėjuota.

Populiariaus pasirinkimas yra skrydis oro balionu Vilniuje. Šiame mieste galima pasirinkti maršrutus, kuriuose bus ir senamiesčio urbanistika, tačiau pamatysite ir gamtos. Taip pat šiame mieste vyksta daugiausiai skrydžių, o tai leidžia patogiau pasirinkti laiką ir vietą.

Taip pat itin populiari vietovė skrydžiams yra Trakai. Tai yra pati gražiausia vieta skrydžiams oro balionu. Čia puiki gamta, kurioje apstu erdvių bei gražių vietovių. Tai garantuos puikius įspūdžius.

Tačiau skrydžiai vykdomi ir iš kitų didžiųjų šalies miestų kaip Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir kt.

Jei turite daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės į DangausMetro.lt kolektyvą. Tai profesionalūs oro balionų pilotai, kurie suteiks Jums daugiau informacijos apie skrydį ir patars kaip pasirinkti tinkamiausią alternatyvą.