Kt. Lie 7th, 2022

Kokį stiklo keramikos valiklį pasirinkti?

Švari virtuvė yra patogi ir higieniška. Pavyzdžiui keraminės kaitlentės valymas reikalauja šiek tiek pastangų, jei naudosite tinkamus produktus. Kaitlentę galite išvalyti įvairiais būdais. Svarbu atsiminti, kad stiklinė kaitlentė ilgai išlieka šilta ir po naudojimo. Jei nešvarumai nebus tinkamai pašalinti, jie pridegs prie kaitlentės ir juos bus sunku išvalyti.

Svarbu, kad stiklo paviršius nesubraižytų. Tinkamai pasiruošus, tai darbas, kuris neužima daug laiko. Internete dalijamasi įvairiais patarimais.

Keraminės ir indukcinės kaitlentės turi atrodyti aptakiai ir blizgiai, tačiau daugumai iš mūsų tai yra svajonė.

Tačiau dar nepraraskite vilties. Niekada ne vėlu sugrąžinti kaitlentės spindesį, todėl noriu papasakoti apie geriausius keraminės ar indukcinės kaitlentės valymo būdus.

Kaip valyti keraminę kaitlentę?

Švari kaitlentė tikrai gali pagerinti jūsų virtuvės išvaizdą, tačiau kai kurios dėmės atrodo per daug užsispyrusios daugeliui valymo būdų. Štai kodėl daugelis žmonių, turinčių keramines ir indukcines kaitlentes, naudoja grandiklį.

Kai kurie kvailiai prisiekia naudodami plytelių grandymo įrankį, kuris gali gerai veikti, bet taip pat gali pašalinti gabalėlius iš stiklo ir keramikos paviršiaus.

Grandikliai puikiai tinka norint nuo kaitlentės pašalinti tikrai pridegusį maistą ir nešvarumus, tačiau jei nesate tikri, kaip naudoti grandiklį, čia yra metodas, kuris gali veikti ir jo nenaudojant. Jei šis keraminės kaitlentės valymo būdas neveikia, įsigykite grandiklį, kuris yra skirtas ir sukurtas nešvarumams pašalinti nuo keraminės kaitlentės, o ne plytelių grandiklį.

Pašalinkite palaidus maisto produktus – Pirmiausia nuo keraminės kaitlentės pašalinkite visus palaidus maisto produktus ir nešvarumus. Tokiu būdu pašalinsite tik sunkiai įveikiamas dėmes, o ne judinsite nešvarumus, nes tai padės išvengti įbrėžimų.

Užtepkite valymo skysčio ir palaukite – užtepę valymo skysčio, išgerkite puodelį arbatos. Valymo skystis turi įsigerti, bet ne visiškai išdžiūti. Norite, kad valiklis suminkštintų pridžiūvusį maistą ir jo nebūtų sunku pašalinti. Taigi, leiskite valymo skysčiui įsigerti pakankamai, kad galėtumėte pašalinti pridžiūvusį maistą nuo keraminės kaitlentės, bet ne tiek, kad atsirastų kita problema, kurią turite išspręsti!

Daugiau kaitlentės valiklių žiūrėkite moulin.lt