Kokią grėsmę kompiuterio saugumui gali sukelti virusas?

Kokią grėsmę kompiuterio saugumui gali sukelti virusas?

Kompiuteris ir darbas su juo, tai jau tampa mūsų kasdienybės dalimi. Mūsų kompiuteriuose saugoma informacija yra mūsų darbo ir mūsų asmeninių duomenų saugyklą. Tačiau, kad visa tai būtų saugu ir patikima, reikia tai apsaugoti.

Išeidami iš namų, mes rakiname namus, nes bijome, kad juos gali kas nors apiplėšti. Savo kompiuterio ir jame esančios informacijos saugumo reikia rūpintis, taip pat kaip ir savo namais. Pasaulyje vis daugėjant internetinių virusų, (kurių aptinkama daugiau nei vienas milijonas), mes dažnai pamirštame, o kartais, net ir sudvejojame ar tikrai reikia atnaujinti savo kompiuterio antivirusinės sistemą, o juk tai taip svarbu. Praradę, ar ne tekę dalies savo kompiuteryje esančios informacijos, labai gailimės, kad to nepadarėme anksčiau ir nepasirūpinome savo kompiuterio saugumo.

Kad Jūsų kompiuteryje esantys duomenys, visada būtų saugūs, o Jūs visada galėtumėte būti ramūs, pasirūpinkite tuo iš anksto. Internetinėje svetainėje: https://www.distributor.lt/antivirusines-programos/categories.aspx?CatID=3651 rasite išsamią ir kvalifikuotą informaciją apie jums reikalingas antivirusinių sistemų programas, kurios padės apsaugoti Jūsų kompiuteriuose esančią informaciją.

Virusų sukeltos techninės kliūtis Jūsų kompiuteryje gali  negrąžinamai pradanginti Jūsų kompiuteryje saugomą informaciją, pristabdyti ir sulėtinti Jūsų kompiuterio darbą, na o baisiausia kas gali nutikti, tai gali nukopijuoti Jūsų slaptažodžius ir prisijungiamus, taip suteikdamas galimybę internetiniams sukčiams patekti į Jūsų bankines sąskaitas ir pakenkti ne tik Jūsų duomenų saugumui, tačiau ir pakenkti Jums finansiškai.

Nenumokime ranka į tai, kas mums nesuprantama ar nesuvokiama. Pasinaudokime protingų draugų patarimais, ir pasirūpinkime savo kompiuterio antivirusinės programos atnaujinimu ir žinoma įdiegimu, jeigu tokios neturite. Išliesta pinigų suma antivirusinės programos atnaujinimui, nėra tokia didelė, kad galėtume rizikuoti savo duomenų ir finansų saugumu.