Kokia nauda vilioja holistinis kačių ėdalas?

Kates auginantys šeimininkai turi labai plačias ėdalo keturkojams pasirinkimo galimybes. O jei perkate internetu, tai pasiūla yra dar platesnė. Tarp įprasto pašaro galite rasti ir tokio, kuris išsiskiria sudėtimi bei kitais ypatumais. Kai kurie pavadinimai naujai „iškeptiems“, o kartais ir patyrusiems kačių šeimininkams yra naujiena. Pavyzdžiui, ar visi žinote, kas yra holistinis maistas katėms ir kokia jo nauda?

Daugiau energijos

Maitinamas holistiniu pašaru, teigiama, keturkojis bus energingesnis, mat tokio maisto sudėtyje yra pakankamas natūralių baltymų bei riebalų kiekis, o tai puikus energijos šaltinis. Daugiau energijos turinti katė natūraliai daugiau judės, todėl mažinama ir nutukimo rizika.

Patrauklesnė išvaizda

Holistinio ėdalo sudėtis yra visiškai natūrali, jame yra pakankamai riebalų, kurie prisideda prie katės odos ir kailio būklės. Galite maloniai nustebti, jog holistiniu maistu šeriamos katės kailis taps kur kas sveikesnis, žvilgės, o jei keturkojis turėjo kailio slinkimo problemą, tikėtina, ji bus pažabota.

Lengvai virškinamas

Verta paminėti, kuo išsiskiria holistinis kačių maistas. Jo esmė – natūrali ir visiškai sveika bei vertinga sudėtis. Šiame pašare nėra ingredientų, kurie skirti užpildyti masei bei neturinčių jokios maistinės vertės. Taigi tokia sudėtis lemia, kad pašaras labai tinka katėms, turinčioms virškinimo problemų, taip pat linkusioms į alergiją.

Kalbant apie holistinio kačių maisto naudą verta paminėti ir geresnę miego kokybę, puikią augintinio savijautą, geresnę nuotaiką, subalansuotą mitybą.