Kokią paskirtį turi veido serumas?

Kokią paskirtį turi veido serumas?

Pastaruoju metu vis dažniau imama kalbėti apie veido serumus ir jų įtraukimą į kasdienę odos priežiūros rutiną. Tačiau dažnam iškyla klausimas, kodėl jais verta papildyti jau naudojamas priemones ir kokia yra jų paskirtis?

Veido serumas – tai odos priežiūros produktas, turintis savyje didesnę veikliųjų medžiagų koncentraciją, nei kremas, ir yra skirtas tam tikrai odos problemai spręsti. Serumas paprastai būna lengvesnės tekstūros, prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius bei sustiprina kremo poveikį, leisdamas pasiekti maksimalų efektą.

Renkantis serumą turėtume atkreipti dėmesį į savo odos tipą ir kokią problemą norime išspręsti. Kolageno serumai padeda išlaikyti odą elastingą, stangrią ir lygią. Serumai su retinoliu skatina ląstelių atsinaujinimą ir padeda kovoje su pigmentinėmis dėmėmis. Svarbu atkreipti dėmesį, jog vartojant produktus su retinoliu, reikėtų vengti aktyvių saulės spindulių, todėl geriausia tai daryti vėsiuoju metų laiku ir tepti juos vakare. Hialuronu papildytas serumas padeda atkurti odos drėgmės balansą, stangrumą, kovoti su raukšlėmis ir kitais odos senėjimo požymiais. Serumai su antioksidantais, tokiais kaip vitaminai A, E ir C padeda atkurti sveiką odos švytėjimą, apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, atsirandančių veikiant išoriniams aplinkos veiksniams, kaip pavyzdžiui, oro tarša, ir sukeliančių odos pažeidimus bei priešlaikinio senėjimo požymius.

Dėl itin gausaus veido serumų pasirinkimų kartais gali tapti sunku išsirinkti, net ir žinant, kokios paskirties, ir kokiam odos tipui ieškome, todėl rekomenduojame rinktis aukštos kokybės, pažangiausių technologijų pagalba sukurtus serumus, kuriuos galite rasti čia: shopmesoderma.eu

Nusprendus įtraukti veido serumą į savo odos priežiūros rutiną ir išsirinkus jums tinkantį, svarbu atkreipti dėmesį ar serumas yra sukurtas kasdieniam naudojimui, ar tam tikram laikui. Kasdienį serumą galite naudoti ryte ir vakare, arba tik vakare, priklausomai nuo poreikio.  Veido serumą rekomenduojama tepti ant švarios odos, o serumui įsigėrus (maždaug po 10-15 minučių) pasitepti kremu. Jei serumą naudojate ryte ar dieną, tuomet patariama kartu tepti kremą, kurio sudėtyje yra SFP. Jeigu priemonė sukurta naudoti tik tam tikram laikui, pvz., nuo vieno iki kelių mėnesių, tuomet jį reikėtų ir tepti tiek, kiek nurodyta, bet ne ilgiau.