Kokie telefonai yra populiariausi?

Apie išmaniuosius telefonus šiais laikais nusimano net vaikai. Dažnam gerai žinomi telefonų modeliai, jų ypatumai, esminiai parametrai, įvairios programėlės ir pan. Tačiau tai neturėtų stebinti, kadangi telefonai šiuolaikinių žmonių gyvenime užima tikrai reikšmingą vietą – dažnas nelabai ir įsivaizduot savo kasdienybės be išmaniojo, tiesa? Tad aptarkime, kokių gamintojų telefonai yra populiariausi, kokių ypač laukia naudotojai ir kuriems atiduoda savo simpatijas.

Apple telefonai

Neabejotinai į populiariųjų sąrašą patenka daugelio liaupsinami Apple telefonai, demonstruojantys itin aukštą funkcionalumą, pažangą ir stilingą dizainą. Šių telefonų fanai su nekantrumu laukia vis naujų modelių, rikiuojasi į eiles ir nekantrauja pamatyti, ką dar inovatyvaus pateiks kiekvienas pasirodęs flagmanas. Tiek šio prekės ženklo telefonus turinys, tiek apie juos dar svajojantys sutiks, kad jais nesižavėti tiesiog neįmanoma.

Samsung telefonai

Kalbėdami apie populiariausius telefonus nepamirškime ir vieno iš rinkos senbuvių – Samsung. Šio prekės ženklo išmanieji telefonai taip pat nesiskundžia populiarumu. Tačiau ar galime save dėl to kaltinti? Samsung garsėja įspūdinga raiška, nepriekaištinga nuotraukų bei vaizdo medžiagos kokybe, kas šiuolaikiniams naudotojams, besidalijantiems kadrais socialiniuose tinkluose, tinklaraščiuose, yra labai svarbu. Negana to, https://www.bite.lt/samsung-telefonai patinka ir žaidimų gerbėjams.

Xiaomi telefonai

Nors šis gamintojas jau senokai demonstruoja puikią kokybę bei dėmesį naudotojams, verta pripažinti, kad pastarieji keleri metai yra tikrų tikriausias Xiaomi telefonų renesansas. Naujausi modeliai vargu, ar stipriai nusileidžia minėtiems populiariems telefonams, demonstruojamos funkcijos stebina net didžiausius skeptikus, o visiškai „nuginkluoja“ itin patrauklus kainos bei kokybės santykis. Naudotojai mėgaujasi aukšta raiška, galingumu, baterijos talpumu, o modeliai su greito krovimo baterija, tiesiog „pasmerkti“ būti itin populiariais.