Kokio stiliaus fotelį rinktis svetainės kambariui?

Turint šiek tiek meilės ir dėmesio, fotelis turėtų tarnauti daugelį metų, tačiau jūsų pasirinktas audinys turės įtakos jo ilgaamžiškumui. Pasirinkite audinį, kuris tinka jūsų gyvenimo būdui – jei, pavyzdžiui, turite augintinių, pliušinis aksomas gali būti ne pats praktiškiausias pasirinkimas. Jei turite mažų vaikų, skalbiami laisvi užvalkalai yra protingas pasirinkimas.

Koordinuokite su pasitikėjimu

Rinkdamiesi fotelį formalesnei ar tradicinei svetainei, pabandykite suderinti modelį iš kitur. Čia namų savininkai suderina fotelių ir pagalvėlių modelius, kurie savo ruožtu skamba su užuolaidomis, išvengdami bet kokio susidūrimo ir leisdami kambariui jaustis ramiai.

Parodykite tobulumą

Pabandykite sujungti derančią porą tvirtų fotelių, kad gautumėte dramatišką efektą. Nors čia nesiekiama tobulos simetrijos, spalvų ir dramatiškų formų derinys puikiai tinka kambaryje, nes kreminės kėdės atsitrenkia į giliai pilkas sienas.

Klasika – oda

Dėl minkštos, sviestinės odos ir švelnaus atspalvio šis fotelis yra ideali vieta pasinerti į gerą knygą. Geriausia odoje tai, kad ji gražiai sensta – kuo labiau išdaužoma, tuo geriau ji atrodo. Nors oda gali būti brangi, tai bus investicinė priemonė, kuri jums puikiai tarnaus ilgus metus.

Pagalvokite apie spalvą

Turėdami vaivorykštės atspalvių, būsite tikri, kad rasite jums ir jūsų erdvei puikiai tinkantį fotelį. Šiame pajūrio kambaryje esančios kėdės puikiai dera su dangumi ir jūra. Savo erdvėje atsitraukite ir įsigilinkite į spalvas tiek kambario viduje, tiek už lango, tada pagalvokite, kurios spalvos ir raštai tiktų erdvėje, o kurios tikrai ne. Jei įmanoma, prieš pirkdami kėdę paimkite audinio pavyzdį, kad pamatytumėte, kaip spalva išryškėja nepakartojamoje jūsų kambario šviesoje.

Atsižvelkite į kambario srautą

Rinkdamiesi fotelio formą, nepamirškite atsižvelgti į langus, duris ir kitus baldus, kad išlaikytumėte pusiausvyrą. Foteliai nebūtinai turi būti blokuoti ir tvirti, todėl jei neturite vietos dideliems gabalams, pažiūrėkite į lengvesnius variantus. Kėdės čia veikia puikiai, nes jų vieliniai rėmai leidžia pro jas prasiskverbti šviesai – viskas, kas sunkesnė, užstotų šviesą ir suardytų srautą viduje ir išorėje, tačiau prireikus jos vis tiek siūlo papildomų patogių sėdimų vietų.