Kokios medžiagos minkštą kampą rinktis?

Laikai keičiasi, o tuo pačiu keičiasi ir namų komforto idėja. Jei anksčiau svetainės buvo tiesiog apkrautos baldais, o tai buvo laikoma absoliučiu mados ir komforto standartu, tai šiandien labiau vertinama erdvė ir minimalizmas. Vienas iš būdų sutaupyti vietos – svetainėje įrengti kompaktišką poilsio zoną. Kiek tokie baldai yra pelningi ir kaip juos teisingai pasirinkti, mes analizuosime toliau.

Minkštų kampų savybės ir privalumai

Originalaus ir malonaus dizaino minkšta sofa – puiki vieta šeimos susibūrimams, atpalaiduojančioms atostogoms ir šventinėms fotosesijoms. Štai tik keletas populiarių baldų naudojimo savybių ir privalumų.

Daugiau apgalvotas baldo dizainas. Minkštas patobulintos formos kampas visiškai atitinka visus ergonomikos reikalavimus ir neužima daug vietos. Kompaktiškus baldus galima pastatyti bet kuriame svetainės kampe. Idealu, net jei svetainė ir virtuvė yra vienas kambarys.

Kokybiškas surinkimas. Visos dalys tvirtos ir dera tarpusavyje. Girgždėjimo, spragų ir kitų nedidelių rūpesčių atsiradimas neįtraukiamas. Niekas neužtemdys pirkimo džiaugsmo.

Daugiafunkcionalumas. Populiarūs baldai vienu metu atlieka kelias svarbias funkcijas. Ir su draugais galima pasėdėti, o vakare malonu pailsėti vienam tyloje. Kampinė sofa dažnai naudojama kaip laikina arba nuolatinė lova.

Papildomos funkcijos. Yra specialūs skyriai patalynei laikyti, kai kuriuose modeliuose yra mini baras, platūs porankiai ir papildomos lentynos.

Minkšto kampo svetainėje pasirinkimo kriterijai

Didelė formų ir spalvų įvairovė labai apsunkina baldų pasirinkimo procesą. Ir vis dėlto galima įsigyti visais atžvilgiais kokybišką minkštą kampą, jei žinai, į kokius niuansus reikia atkreipti dėmesį ir į ką atsižvelgti. Taigi, čia yra keletas kriterijų, kuriais turėtumėte pasikliauti renkantis minkštą kampą.

Sofos apmušalų būklė. Rekomenduojami modeliai, pagaminti iš natūralių arba pusiau sintetinių audinių. Pastarieji ilgiau išlaiko spalvą ir yra mažiau linkę trintis. Kuo sudėtingesnė audinio tekstūra, tuo brangiau kainuos baldai. Veliūras, šenilis, kurtizanė yra vienos iš brangiausių medžiagų. Žakardas ir gobelenas yra pigesni. Bet kokiu atveju apmušalai turi būti tankūs, tolygiai ištempti, be jokių klosčių ir vidurinių siūlių.

Transformacijos mechanizmas. Aukštos kokybės modeliuose jis visiškai atitinka numatomą apkrovą. Daug kas priklauso nuo to, kaip dažnai ir kokia talpa bus naudojami įsigyti baldai. Jei vis dėlto minkštas kampas retai naudojamas kaip miegamoji vieta, o dažniau tik susibūrimams, galite sustoti prie įprastos „prancūziškos sulankstomos lovos“. To pakaks. Tačiau kasdieniam miegui reikalingi kiti, patvaresni ir transformuoti modeliai. Pavyzdžiui, su delfinų ar akordeono išdėstymu.