Kokius augalus verta sodinti lietuviškuose gėlių darželiuose?

Lietuviai yra nagingi žmonės. Nemažai laiko praleidžia soduose, daržuose, kuriuose ne tik dirba, tačiau ir ilsisi. Ypač skoningus gėlių darželius mėgsta lietuvės moterys, kurios dažnai sutinka atiduoti pinigus, kad tik sodus papuoštų gražios gėlės, kurios traukia akis.

Išties, Lietuvoje šiltuoju metų periodu gėlės auga tikrai labai puikiai. Tik reikia nuspręsti, kurių Jums norisi. Pateikiame dažniausiai pasirenkamų sąrašą, kuris galbūt padės jums sukurti svajonių erdvę.

Hortenzijos

Hortenzija yra viena gražiausių gėlių, kurios labai dažnai puošia lietuviškus darželius.

Tulpės

Tai yra klasika, kuri ne tik tinka labai įvairaus tipo darželiuose, tačiau geras pasirinkimas ne tik asmeniniuose soduose, tačiau ir miesto erdvėse, greta verslo sektoriaus objektų. Šiuo metu tulpių gausa tiesiog atima žadą. Kiekvienas gali rasti tokias, kurios jam labiausiai patinka. Svarbiausia yra susipažinus su veislėmis – tinkamai įsodinti svogūnėlį.

Našlaitės

Dar viena dažnai lietuvių pasirenkama gėlė ra našlaitės. Šiuo metu jų rasti taip pat galima labai daug įvairiausių rūšių. Visgi, kad ir kiek daug opcijų yra, tačiau daugelis renkasi klasikines, kurios yra mėlynos bei violetinės spalvos. Atrodo ne tik gražiai, tačiau ir tikrai lengvai dauginasi.

Krokai

Dar viena graži gėlė, kuri žydi labai anksti pavasarį. Daugeliui žmonių patinka tai, kad ji pražysta viena pirmųjų. Dėl to galima džiaugtis ne tik labai gražiomis spalvomis, kai aplinkui yra purvas, tačiau ir žydi gana ilgai, tad tas džiugesys truks netrumpą laiko tarpą.

Bijūnai

Tai yra lietuviška klasika, kuri džiugina ne tik akis, tačiau ir uoslę. Atrodo nuostabiai, dideli krūmai – traukia akis.

Lelijos

Nuostabiosios lelijos labai dažnai komponuojamos į puokštes. Auga lengvai, nėra reiklios, taip pat galima rasti labai daug įvairių spalvų. Kadangi jos auga gana aukštos – svarbiausia yra rasti tokie vietą, kurioje jums bus užtektinai erdvės vešėjimui.

Kurkite erdves, kurios rodo, kad čia gyvena mylintys ir mylimi žmonės. Svarbiausia yra didelis noras, kadangi kai jis yra – viskas įmanoma. Tuomet ir sodo kūrimas – tikrai bus gana greitas ir paprastas darbas, kuris jus džiugins rezultatu.