KOKIUS NATŪRALIUS DR. OHHIROS PRODUKTUS GALIMA ĮSIGYTI INTERNETE?

Dr. Ohhira yra garsus Japonijos mikrobiologas, kuris beveik visą savo gyvenimą paskyrė tyrinėjimams, kurie skirti susipažinti su gydomosiomis pieno rūgšties bakterijų galimybėmis. Jo prekinio ženklo rinkai siūlomi gydomąjį poveikį turintys natūralūs produktai yra nuostabi gamtos turtų ir šiuolaikinių mokslinių technologijų sintezė, tad tikrai yra verta į juos atkreipti dėmesį.

Kam skirtas Dr. Ohhira gerųjų bakterijų kompleksas ir kuo jis naudingas?

Šis dvylikos rūšių gerųjų bakterijų kompleksas yra veiksminga priemonė, kurią gali vartoti ne tik vienas kuris asmuo, bet ir visi jo šeimos nariai. Jame apstu įvairių maisto papildų, kurie pasitarnauja imuninės sistemos stiprinimui, virškinimo sistemos darbo gerinimui, kūno fizinės energijos atstatymui ir protinės veiklos aktyvinimui. Jame esama ir vitaminų, kurie būtini gerai odos ir plaukų būklei palaikyti. Ypač jis naudingas garbaus amžiaus sulaukusiems asmenims.

Kaip apibūdinamas Dr. Ohhira geriamo skysto kolageno poveikis žmogaus organizmui?

Kolagenas yra vienas iš pagrindinių mūsų organizmo baltymų. Jis randamas ne tik odoje, bet ir dantyse bei dantenose, kauluose, sąnariuose, sausgyslėse, raumenyse, kraujagyslėse, vidaus organuose, net akių ragenoje. Šis baltymas yra suskirstytas į atskirus tipus, kurių kiekvienas daro įtaką konkretiems organams. Viena jo rūšis atsako už elastino bei hialurono rūgšties bendrą sąveiką žmogaus odoje, dėlto oda išlieka stangri, glotni ir skaisti. Kita rūšis yra atsakinga už gerą kremzlinio audinio būklę. Kolagenas sudaro maždaug pusę sauso kremzlių svorio, todėl turi labai daug įtakos sąnarių lankstumui. Jo dėka užkertamas kelias galimam kremzlės dilimui, gerėja sąnario judrumas, atlėgsta jo skausmas, didėja kaulų tankis.

Kokius japoniškus natūralius gydomuosius produktus siūlo internetinė prekyba?

Internetinė elektroninė parduotuvė: ohhira.lt. vartotojams siūlo įvairius japoniškus natūraliuosius produktus, kurie skirti stiprinti imunitetui ir palaikyti organizmo sveikatą. Tai gyvybingų bakterijų kompleksai STANDARD – viename iš jų trisdešimt, kitame – šešiasdešimt kapsulių, populiarumo nepraranda geriamas skystas kolagenas bei fermentuotas augalinis ekstraktas. Visų išvardintų gaminių sudėtyje nėra GMO, glitimo, pieno produktų, todėl juo drąsiai gali vartoti nėščios moterys ir kūdikius žindančios mamos.